Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[AFN] Turbo od skody AWX


PiXX

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

W moim AFNie powoli zaczyna klękać fabryczna turbina, zastanawiam się nad zakupem nowej. Wpadłem na pomysł wpakowania turbo od AWXa, znalazłem takie od Fabii RS. Różni się tym że gruszka zamiast od góry to jest od dołu z tego co widzę po zdjęciach, plus wyjście na szybkozłączkę jest równolegle do osi wirnika, a nie prostopadle.

Foto:

Spoiler

0cd5931b4034b1362a2bf0a56432

 Pytanie jest następujące - czy takie coś podejdzie bez przeróbek, czy to odpuścić a szukać czegoś innego?

ps - tak, wiem że potrzebuję do tego jeszcze przejściówkę z szybkozłączki na klasycznego węża, to akurat nie problem :)

Z góry dzięki za pomoc

Edytowane przez PiXX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla samego turba AWX jakakolwiek rzeźba związana z jej założeniem to moim zdaniem - lekko mówiąc nieporozumienie.
Równie dobrze możesz założyć Garett 1749VA (turbo też z AWX) podchodzi p&p i potrzebujesz tylko wspomnianą przejściówkę dolotu.
Kupe roboty odchodzi, zyskujesz na czasie i masz to samo.

Wysłane z OP3T

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.01.2018 o 15:35, Hezen napisał:

Dla samego turba AWX jakakolwiek rzeźba związana z jej założeniem to moim zdaniem - lekko mówiąc nieporozumienie.
Równie dobrze możesz założyć Garett 1749VA (turbo też z AWX) podchodzi p&p i potrzebujesz tylko wspomnianą przejściówkę dolotu.
Kupe roboty odchodzi, zyskujesz na czasie i masz to samo.

zgadzam się. Kolega ostatnio przerabiał ten temat:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...