Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Odprysk lakieru nad szybą


Pazi

Rekomendowane odpowiedzi

Po umyciu auta, ze zgrozą dostrzegłem odprysk lakieru, na granicy szyba/dach. W najgorszym chyba miejscu jakie można sobie wyobrazić. Nie mam fotek, ale wrzucę później.

Czy możecie polecić/ odradzić co z tym zrobić?

Wiadomo, że najlepiej wymontować szybę, wtedy lakiernik ma dobry dostęp i dobrze zabezpieczy uszkodzenie. Za Chiny ludowe chce tego uniknąć, z kilku powodów. Mam 1mm mikro pęknięcie (widzę je od października, robi delikatny refleks). Dodatkowo, nie chce rozklejać oryginalnie wklejonej szyby itd. Nie zależy mi aż tak bardzo na gwarancji od lakiernika, że będzie to trzymało jeszcze 25 lat. Bardziej  zabezpieczyć goły lakier, a jak szyba faktycznie zacznie pękać to wtedy wymienić szybę (na szczęście mam to w opcji OC) i poprawić lakierniczo do stanu nowości. Oczywiście chce to zrobić w miarę dobrze.

Uda się to lakiernikowi czy trzeba z takim tematem uderzyć do jakiegoś chirurga?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczyścić, odtłuścić i zrobić zaprawkę. Możesz kupić 50ml dobranego lakieru  w lakierniczym i pędzelkiem zamalować lub nabyć lakier do zaprawek w aso albo na popularnym portalu aukcyjnym. Chyba zbytnio panikujesz kolego :P

Edytowane przez przem8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...