Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Podmiana foteli na elektryczne - czy będzie działać?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

obecnie mam fotele manualne tylko z regulacją lędźwi i grzaniem.

Czy zakładając fotele w pełnej elektryce podepnę się tą samą kostką i będą działać czy trzeba dorabiać/przerabiać instalację?

Opublikowano
10 minut temu, Bknz napisał:

Witam,

obecnie mam fotele manualne tylko z regulacją lędźwi i grzaniem.

Czy zakładając fotele w pełnej elektryce podepnę się tą samą kostką i będą działać czy trzeba dorabiać/przerabiać instalację?

 Podpinasz i wszystko działa, jedynie co musisz zrobić to wymienić dwa bezpieczniki foteli na mocniejsze

Opublikowano
  • Autor

Super, dziękuję za informację :)

Opublikowano
  • Autor

Nie ma to znaczenia że fotele są z B7? podejrzewam że nie ale wolę zapytać :)

Opublikowano

Nie. Ja miałem lędźwień elek i włożyłme teraz pełen elek i działa.
Bezpiecznik pod kierownicą wymieniłem z 10A na 30A.
A gdzie jest 2gi nie mam pojęcia

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
 Podpinasz i wszystko działa, jedynie co musisz zrobić to wymienić dwa bezpieczniki foteli na mocniejsze
Gdzie ten drugi bezpiecznik?

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

I zaślepki dywanu są inne, bo jest inny dywan pod elek a pod manuale.

Opublikowano

Prawdopodobnie będą miały też dodatkową kostkę pod czujnik niezapiętych pasów

Opublikowano
  • Autor

Kucze czyli fotele z B7 do B6 nie podejdą na zasadzie P&P ?Już się trochę pogubiłem w tych odpowiedziach. Już miałem zamiar dogadać się ze sprzedającym :(

Edytowane przez Bknz

Opublikowano

Tak nie do końca są P&P wszystko ,zależy od konfiguracji zadzwoń dopytaj

Opublikowano
  • Autor
4 minuty temu, salamon napisał:

Tak nie do końca są P&P wszystko ,zależy od konfiguracji zadzwoń dopytaj

Czy mógłbyś mi powiedzieć o co mam dopytać sprzedającego? Z góry dziękuję za pomoc :)

Podpinam aukcję o które się rozchodzi, są tam widoczne jakieś żółte wtyczki. Może to ułatwi.

 

http://allegro.pl/audi-a4-b6-b7-fotele-kubly-alkantara-elektryka-kpl-i7097784985.html#thumb/3

Edytowane przez Bknz

Opublikowano

W zasadzie możesz zapytać czy te fotele posiadają również czujniki zajęcia fotela ,a co za tym idzie niezapiętych pasów

Opublikowano
  • Autor

Mam informację że posiadają czujniki nie zapiętych pasów - co w takiej sytuacji? podejdą do mojej B6 tylko z elektryczną regulacją lędźwi?

Podeśle jeszcze zdjęcie wtyczek jakie wychodzą z fotela.

Edytowane przez Bknz

Opublikowano

Poprostu będzie ci wisiała nigdzie niepodłączona kostka,a w zasadzie dwie jedna do wpięcia w podłogę a druga mała do wpięcia w klamrę pasa

Edytowane przez salamon

Opublikowano

Pierwszy raz widzę takie nowości a nie raz zmieniałem fotele.  Kupuj i się nie zastanawiaj. Wszystko Ci normalnie podejdzie a nawet jeśli mają czujnik nie zapiętych pasów to będziesz miał czarną kostkę którą i tak schowasz pod zaślepką, mam tak u siebie bo czujników nie podłączałem. Bezpiecznik jeden jest pod kierownicą a drugi pod tą zaślepką po stronie pasażera.

Opublikowano
  • Autor
Pierwszy raz widzę takie nowości a nie raz zmieniałem fotele.  Kupuj i się nie zastanawiaj. Wszystko Ci normalnie podejdzie a nawet jeśli mają czujnik nie zapiętych pasów to będziesz miał czarną kostkę którą i tak schowasz pod zaślepką, mam tak u siebie bo czujników nie podłączałem. Bezpiecznik jeden jest pod kierownicą a drugi pod tą zaślepką po stronie pasażera.
Dzięki za wyjaśnienie, podsylam jeszcze zdj. kostek. 48e8b03332f0c42407229ddd7ecd3031.jpg

Wysłane z mojego SM-N950N przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Czarnej nie wpinasz i tyle

Opublikowano
  • Autor

Dzięki za potwierdzenie.
Jak wymienić kanapę i oparcie juz wiem.
Pytanie natomiast o te bezpieczniki. Widzę że z lewej strony przy słupku pod osłoną bezpiecznik nr.44 od podgrzewania foteli 30A.
A gdzie ten bezpiecznik pod kierownicą i z prawej strony od pasażera o których piszecie?
Pod kierownicą muszę zdjąć półkę i tam jest jakieś miejsce z bezpiecznikami ?

Wysłane z mojego SM-N950N przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Nie ten. Zdejmujesz pokrywę pod kierownicą i na module komfortu będzie jeden 10A bezpiecznik zamień na 30A.

Do kolegów wyżej ja w B7 nie mam żadnego bezpiecznika po prawej stronie ;-) fotele po wymianie tego jednego normalnie działają

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Dzięki za pomoc, fotele odebrane, faktycznie po podjęciu i zmianie bezpiecznika na 30A działają.

Jednak mam pewien problem. Nie mogę podnieść siedziska do góry. Silniczek pracuje a siedzisko się nie podnosi. Co może być przyczyną coś jest nie podpięty czy coś trzeba założyć aby zaczęło się podnosić?

Wysłane z mojego SM-N950N przy użyciu Tapatalka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.