Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zmiana oświetlenia wew. na LED - komplikacje


kwiatekgrd

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , mam takie pytanko o oświetlenie wew. z racji tego że ostatnio zgłupiałem.

Zmieniłem oświetlenie w AUDI a4 b5 96r Avant AFN na led wszystko elegancko świeci, ale schody się pojawiają gdy mam ustawione światło wewnętrzne na otwieranie drzwi, no i wtedy raz oświetlenie działa a raz nie, dodam iż kiedy w przednim panelu, główną rurkę oświetlenia wymienię na zwykłą, reszta led działa normalnie na otwieraniu drzwi cały czas (2x tył i 2x boczne na przednim panelu).

Czyli problem jakby dotyczył żaróweczki led o takiej:

image.png

 

jak to rozwiązać aby mieć komplet w led white ?

Pozdrawiam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co kojarzę to w przedliftach trzeba zakładać ledy we wnętrzu bez polaryzacji lub zmienić polaryzację w oprawce/ledzie. Możliwe też, że najtańsze, najgorszego sortu ledy nie działają prawidłowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oryginalnie powinna tam być żaróweczka 12 v 20 w , jeżeli dorzucę rezystor 10w / 15 w może to rozwiązać sprawę tego że czasami nie załącza żarówki ? może to być wina za małego poboru prądu przez żaróweczkę led?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak ja mam co prawda lift. Ale w norauto kupiłem led normalnie są po 38zl za 2szt ja miałem rabat bo znajomy pracuje ale do rzeczy. Są one z rezystoren mam je na rejestracji z tyłu i patrzyłem jak bedxie wyglądać to w środku w środku średnio mi się podobało i zrezygnowałem ale nie było żadnych błędów. Aktualnie są na rejestracji też takie i zero błędów  mogę Ci je polecić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...