Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AMB] Dławienie przy ruszaniu


siksas

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nadzieję, że pomożecie nowemu, mam mały problem.

W mojej a4 podczas ruszania przez dosłownie 1-ną do 2-ch sekund samochód dławi się, jest efekt jakby nie chciał pracować na wszystkich cylindrach, są nowe świece, filtry. Efekt taki jakby nie miał mocy przez chwilę. Dodam, że w vagu żadnych błędów, nowy katalizator, bo by zatkany i cała reszta niby OK.

Pomużcie bo jak ruszam zpod świateł to przez pierwsze 10metrów jakieś kangury mnie robią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepustnica adaptowana kilka razy właśnie tą metodą z forum, a z autkiem dzieje się tak tylko przy ryszniu tylko sam start, potem jeździ normalnie i pali też chyba normalnie jak na to autko około 14 litrów w Warszawie. Samo to rysznie jest w.....wiające bo zanim ruszy to musi się lekko zastanowić :kox:, lekko przydławić i poszedł dopiero. Wlewałem czyścik do wtrysków, odłączałem aku na całą noc z łączeniem klem, potem cała adaptacja jak napisał ktoś na Forum, kurcze nie wiem co robić jak podejść do tematu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A diagnostykę dynamiczną robiłeś? Trójka, 1500rpm i gaz w dechę do odcięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie ja też tak mam żeby ruszyć płynnie bez czkawki to muszę więcej gazu tak min 2500 na w miarę szybki start, a jak chcę powoli ale płynnie lub szybko i wcisnę gaz dopiero po odpuszczeniu leciutkim sprzęgła to się dławi. Mam nadzieję, że ktoś podpowie Ci co to może być, to i ja skorzystam :naughty:.

Ja dodam, że wczoraj rozebrałem dolot dorobiłem rurkę i sprawdziłem szczelność układu kompresorem, nadmuchałem do 1,5 bara nigdzie nie syknęło a rurki twarde jak skała pozostały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...