Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kamera wewnętrzna- podłączenie itd.


cooler100

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie maniacy :)

Używam kamery do nagrywania jak pewnie większość z was, od paru lat. Wkurza mnie to, że kamera wyłącza się po wyłączeniu zapłonu. W gniazdku zapalniczki odłączany jest prąd w wiadomym celu.

Jak podłączyć kamerę, gdzie, skąd, którędy ciągnąć kable i jakie te kable mają być, jakiś bezpiecznik ? pomyślałem,że może zrobić osobne gniazdko zapalniczki np. w schowku i  tam podłączyć kamerę aby nagrywała cały czas.

Może są gotowe jakieś zestawy kabli z bezpiecznikiem ?

Macie jakieś pomysły lub zastosowaliście u siebie jakiś inny sposób podłączenia?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli masz lustro fotochrom, to podlacz kamerke pod lustro :) Zapalniczke bedziesz miec wolna.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja podłączyłem się do puszki bezpieczników obok schowka(bezpiecznik po zapłonie) 

Co do wtyczki ( tej co wkładasz w gniazdo zapalniczki) to po prostu jeden kabelek podłączyłem do tego bolczyka na środku (+) a drugi do jednej z blaszek z boku wtyczki (-) Pamiętaj o zaizolowaniu. No i odpowiednio: Plusowy pod bezpiecznik a minusowy do śruby mocującej konsolę którą widać po zdjęciu klapki bezpieczników. wtyczka kamerki ma wbudowany bezpiecznik.

Edytowane przez iwadrian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...