Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem gdy osiągnie 90* :(


wojcieszekA4B6

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ! :) 

Nie wiem czy dobrze piszę ale wybaczcie jestem tu nowy :)

Więc tak pacjentem jest Audi A4 B6 2.0 FSI 150 km :)

Jakiś czas temu podczas normalnej jazdy i dodaniu gazu do podłogi lekko szarpało silnikiem i na wolnych obrotach leciutko dygał. Problem się nasilił gdy ostatnio zaparkowałem autko do garażu a przy porannym odpaleniu rzucało nim dość mocno :( Na zimnym w miarę jedzie dobrze ale jak osiągnie temperaturę 90 stopni i gaz w podłogę to przerywa i miga CHECK ENGINE :( nie mam pomysłów co to się mogło stać tak nagle po nocnym postoju :( Co warto koledzy sprawdzić ?? Chyba nikt nie lubi jak jego bunie coś boli :kwasny: 

Możliwe że cewka po nagrzaniu dopiero odwala ??? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ! [emoji4] 
Nie wiem czy dobrze piszę ale wybaczcie jestem tu nowy [emoji4]
Więc tak pacjentem jest Audi A4 B6 2.0 FSI 150 km [emoji4]
Jakiś czas temu podczas normalnej jazdy i dodaniu gazu do podłogi lekko szarpało silnikiem i na wolnych obrotach leciutko dygał. Problem się nasilił gdy ostatnio zaparkowałem autko do garażu a przy porannym odpaleniu rzucało nim dość mocno [emoji20] Na zimnym w miarę jedzie dobrze ale jak osiągnie temperaturę 90 stopni i gaz w podłogę to przerywa i miga CHECK ENGINE [emoji20] nie mam pomysłów co to się mogło stać tak nagle po nocnym postoju [emoji20] Co warto koledzy sprawdzić ?? Chyba nikt nie lubi jak jego bunie coś boli :kwasny: 
Możliwe że cewka po nagrzaniu dopiero odwala ??? 
Zamien cewki miejscami

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem u mechaniora i losowe wypadanie zapłonów nie pokazało na którym cylindrze dokładnie :( a tylu magików mówiło na słuch że wtrysk do wymiany :facepalm:

A jakie najlepsze by były świece do FSI ??

Edytowane przez wojcieszekA4B6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem u mechaniora i losowe wypadanie zapłonów nie pokazało na którym cylindrze dokładnie [emoji20] a tylu magików mówiło na słuch że wtrysk do wymiany :facepalm:
A jakie najlepsze by były świece do FSI ??
Ngk

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...