Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pompa paliwa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!mam taki mały problem,a mianowicie nie dziala mi pompa paliwa po przekreceniu zapłonu,a dopiero w chwili krecenia rozrusznikiem,przez co samochód nieco dłużej kreci zanim zapali.nie jest to jakiś wielki problem,ale wcześniej paliło od strzała.niby czytalem,ze w adr tak wlasnie jest,ze pompa nie włącza sie na chwilę po zapłonie,ale ja jestem pewny na sto procent,ze wcześniej się załączała.jest to moja druga audi z tym silnikiem i w tamtej tez tak bylo ze po zapłonie dobijala ciśnienie.w czym może byc problem?

Opublikowano
W dniu 7.02.2018 o 19:23, suchy97 napisał:

Witam!mam taki mały problem,a mianowicie nie dziala mi pompa paliwa po przekreceniu zapłonu,a dopiero w chwili krecenia rozrusznikiem,przez co samochód nieco dłużej kreci zanim zapali.nie jest to jakiś wielki problem,ale wcześniej paliło od strzała.niby czytalem,ze w adr tak wlasnie jest,ze pompa nie włącza sie na chwilę po zapłonie,ale ja jestem pewny na sto procent,ze wcześniej się załączała.jest to moja druga audi z tym silnikiem i w tamtej tez tak bylo ze po zapłonie dobijala ciśnienie.w czym może byc problem?

Temat ostatnio przerobiłem u Siebie w aucie, miałem tak samo jak Ty i masakra było z odpaleniem. Oddałem auto do elektryka aby mi przerobił pompkę paliwa po zapłonie i teraz odpala od strzała, nie straszny jest mi teraz długi postój przy -20.

Opublikowano
  • Autor

A ile ten zabieg Cię kosztował?kurcze ja miałem pompkę po zapłonie i niewiem co sie stało że teraz jej nie mam.przeczytalem juz chyba ze sto postow na ten temat i każdy twierdzi ze adr-y nie maja pompki po zaplonie,jak ja mialem dwie i w dwóch na sto procent była

Opublikowano
3 minuty temu, suchy97 napisał:

A ile ten zabieg Cię kosztował?kurcze ja miałem pompkę po zapłonie i niewiem co sie stało że teraz jej nie mam.przeczytalem juz chyba ze sto postow na ten temat i każdy twierdzi ze adr-y nie maja pompki po zaplonie,jak ja mialem dwie i w dwóch na sto procent była

100 zł. Jeżeli miałeś u Siebie to możliwe, że przekaźnik pompy paliwa się zepsuł u Ciebie i dlatego nagle przestało działać. Podepnij komputer i zobacz czy masz błąd przekaźnika.

Opublikowano
  • Autor

Nie miałem takiego błędu,jedynie jakis od wtrysków,ale dobrze nie pamietam jaki dokladnie,ale mechanik twierdził, że to dlatego ze musi długo kręcić zanim pompa ciśnienie nabije i w tym czasie wtryski bez paliwa pracują.bo wcześniej miałem pekniety przewód,ten od pompy do tego dekla w zbiorniku i nie dość że cisnienie uciekało to paliwo szybko sie cofało do zbiornika.a jaki nr masz przekaźnika?niby powinien byc 208 a u mnie jest 372.rozbieralem go i na oko wyglada jak nowy 

Opublikowano

Nie wiem jaki mam numer bo tak jak Ci pisałem wcześniej elektryk mi wszystko robił. Też miałem mega problem z pierwszym odpalaniem po długim postoju bo w czasie kręcenia rozrusznikiem dobijało paliwo, teraz idzie od strzała ☺️

 

Opublikowano
  • Autor

Jutro moze jak będę miał czas to sie pobawie,moze znajdę jakieś rozwiązanie,a jak nie to chyba tez wybiore sie do elektryka

Opublikowano
35 minut temu, suchy97 napisał:

Jutro moze jak będę miał czas to sie pobawie,moze znajdę jakieś rozwiązanie,a jak nie to chyba tez wybiore sie do elektryka

Z tego co napisałeś w pierwszym poście to ewidentnie pompka paliwa nie jest po zapłonie a powinna być.

Opublikowano
  • Autor

No nie jest a byla i bylo git,a co sie porobiło, że przestała działać to niewiem

Opublikowano

Skoro nie ma błędu przekaźnika to wygląda na to, że jest dobry.

A jeździłeś czasem na rezerwie ?

Opublikowano
  • Autor

W pierwszej padła mi pompa bo jeździłem na rezerwie dlatego w tej staram się pilnować i zawsze mam pół baku.w tamtej wymieniałem pompę i dlatego między innymi wiem, że była po zapłonie, później sprawdzałem z ciekawości jak jest w tej która mam obecnie i też była pompka po zapłonie

Opublikowano

To nie mam pojęcia co mogło się nagle stać, że nie działa : D

Opublikowano
  • Autor

No ja też właśnie niewiem, może ogarnę sobie nowy przekaźnik i zobaczę czy coś to zmieni, póki co jakiejś wielkiej tragedii z paleniem nie mam trwa to tylko chwilę dłużej,a nie od strzała jak było wcześniej co mnie drażni,a ja lubię jak jest wszystko ok

Opublikowano

A ja bym jeszcze wziął podmienił ten przekaźnik, to że nie ma błędu nie musi oznaczać że działa prawidłowo. Skoro wcześniej działało to może jego wina. Suchy97 prawie równocześnie :P 

Edytowane przez Przemek.1997

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.