Skocz do zawartości
IGNOROWANY

VCDS brak długiego KODOWANIA


marcinnowik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Może było może nie lecz ja nie znalazłem konkretnej odp. VCDS brak kodowania długiego. Czy da się coś zmienić wymienić aby dało się kodować tzn żeby było długie kodowanie? Jeśli nie to co mogę zakodować na obecnym sterowniku (który posiada jedynie kodowanie krótkie)? Nie oczekuję na odpowiedzi "użyj wyszukiwarki" Dziękuję za pomoc. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie da sie zmienić na długie kodowanie. W krótkim vcds Ci podpowiada co możesz zakodować, ale myśle, ze standard, czyli oska/quattro czy rodzaj skrzyni.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długiego kodowania w B7 nie ma. Ta opcja jest dostępna dopiero pod B8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długiego kodowania w B7 nie ma. Ta opcja jest dostępna dopiero pod B8
Witam jeżeli w b7 nie dlugiego to nie zmienie czułości wycieraczek? Dopiero gdy szyba cała mokra zaczynają działać.

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, seger75 napisał:

Witam jeżeli w b7 nie dlugiego to nie zmienie czułości wycieraczek? Dopiero gdy szyba cała mokra zaczynają działać.

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka
 

A masz zainstalowany czujnik deszczu -zmierzchu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A masz zainstalowany czujnik deszczu -zmierzchu
Mam zainstalowany.jak psiukne rozpylaczem w butelce reagują od razu.jak pada deszcz to dopiero jak przez szybę nic nie widać od kropel wtedy się ruszą

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zainstalowany.jak psiukne rozpylaczem w butelce reagują od razu.jak pada deszcz to dopiero jak przez szybę nic nie widać od kropel wtedy się ruszą

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka

Tu zmieniłem z 45 na 62 ale nie wiem czy trzeba zmniejszyć czy zwiększyć

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu zmieniłem z 45 na 62 ale nie wiem czy trzeba zmniejszyć czy zwiększyć

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka

Zdjecie 2c5128c3a2c9282bd554ced4dee23a06.jpg

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 W zasadzie sam już sobie odpowiedziałeś.Musisz czujnik deszczu zaadaptować na wartość 62 wtedy jego czułość się zwiękrzy.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 W zasadzie sam już sobie odpowiedziałeś.Musisz czujnik deszczu zaadaptować na wartość 62 wtedy jego czułość się zwiękrzy.
No wlaśnie nie wiedziałem czy większa liczba zwieksza czy mniejsza. Do ilu można nie wiesz?

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro piszesz że posiadasz kabel to prubój ,dla jednego wartość 45 będzie ok a dla drugiego wartość 51 będzie porażką

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i kto tu pisze na temat? bo nie widzę odpowiedzi... co moge zmienic VCDS skoro nie mam kodowania dlugiego? piszecie o jakichs wycieraczkach wiec jednak cos sie da zmienic... bedzie ktos tak mily i podpowie CO MOZNA ZMIENIC ZA POMOCA VCDS I INNE BEZ KODOWANIA DLUGIEGO?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, marcinnowik napisał:

i kto tu pisze na temat? bo nie widzę odpowiedzi... co moge zmienic VCDS skoro nie mam kodowania dlugiego? piszecie o jakichs wycieraczkach wiec jednak cos sie da zmienic... bedzie ktos tak mily i podpowie CO MOZNA ZMIENIC ZA POMOCA VCDS I INNE BEZ KODOWANIA DLUGIEGO?

Chłopie napisz może co byś chciał mieć a na dzień dzisiejszy tego nie masz i nie wiesz jak to zrobić ?Skoro Ty zadajesz pytanie . Czy da się coś zmienić wymienić aby dało się kodować, to wybacz jakiej Ty odpowiedzi oczekujesz

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadnego spisu tutaj nie znajdziesz bo to jest zbyt szeroki temat ale jesli zapytasz o poszczególne funkcje to ktoś na pewno ci odpowie.

Co do twojego pytania to bardzo proszę

https://www.google.de/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=2&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwj8_u_Ri5fZAhVECCwKHTZMBS0QFggvMAE&url=https%3A%2F%2Fa4-klub.pl%2Ftopic%2F201088-%C5%9Bwiat%C5%82a-przeciwmgielne-jako-dzienne%2F&usg=AOvVaw1FvFsQaJuIL7Ifk_NAyYbm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi mi o jakis spis... np halogeny jako swiatla do jazdy dziennej
Na yooutbe są krótkie filmiki i wszystko pokazane. Ja np z tego korzystam.Też nie mam dlugiego kodowania.Widocznie niektóre sterowniki tego nie posiadają i nie da się nic zmienić.

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.02.2018 o 20:52, salamon napisał:

Żadnego spisu tutaj nie znajdziesz bo to jest zbyt szeroki temat ale jesli zapytasz o poszczególne funkcje to ktoś na pewno ci odpowie.

Co do twojego pytania to bardzo proszę

https://www.google.de/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=2&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwj8_u_Ri5fZAhVECCwKHTZMBS0QFggvMAE&url=https%3A%2F%2Fa4-klub.pl%2Ftopic%2F201088-%C5%9Bwiat%C5%82a-przeciwmgielne-jako-dzienne%2F&usg=AOvVaw1FvFsQaJuIL7Ifk_NAyYbm

kolego Ty rozumiesz po polsku ze NIE MAM DLUGIEGO KODOWANIA a Ty podajesz mi linka z DLUGIM kodowaniem :) dzieki za pomoc heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...