Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Poduszka silnika?


patryk4544

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Audi A4 B8 2.0 TDI 

Samochód od pewnego czasu dość często szarpie przy ruszaniu, najczęściej gdy jest już rozgrzany i pojeździ się po mieście.

Dodatkowo dość mocno telepie całym autem, gdy dodaje się gazu, tak jak na załączonym filmie na youtube. 

Silnik nie wydaje się jakoś mocno ruszać, ale w środku auta wydaje mi się że już dość mocno czuć drgania jakie przenosi silnik.

 

Pytanie dodatkowe - Która kontrolka zapala się w momencie gdy padnie poduszka ? Jakiś czas temu nieregularnie pojawiała się żółta, migająca  kontrolka świecy żarowej  ( jeszcze gdy było ciepło na dworze ), 

ale zanim się zabrałem za sprawdzenie tego, to przestała się pojawiać. 

 

https://www.youtube.com/watch?v=dl0FRgG_znQ

Czy wg. was mogą to być poduszki?

 

Edit: Filmik gdy ruszam, trzymajac hamulec

 

Edytowane przez patryk4544
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Audi A4 B8 2.0 TDI 
Samochód od pewnego czasu dość często szarpie przy ruszaniu, najczęściej gdy jest już rozgrzany i pojeździ się po mieście.
Dodatkowo dość mocno telepie całym autem, gdy dodaje się gazu, tak jak na załączonym filmie na youtube. 
Silnik nie wydaje się jakoś mocno ruszać, ale w środku auta wydaje mi się że już dość mocno czuć drgania jakie przenosi silnik.
 
Pytanie dodatkowe - Która kontrolka zapala się w momencie gdy padnie poduszka ? Jakiś czas temu nieregularnie pojawiała się żółta, migająca  kontrolka świecy żarowej  ( jeszcze gdy było ciepło na dworze ), 
ale zanim się zabrałem za sprawdzenie tego, to przestała się pojawiać. 
 

Czy wg. was mogą to być poduszki?
 
Edit: Filmik gdy ruszam, trzymajac hamulec
 
Cześć.
Udało się znaleźć przyczynę?

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.04.2018 o 23:33, adr19 napisał:

Cześć.
Udało się znaleźć przyczynę?

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
 

Tak, sprzęgło + dwumasa. Teraz jeździ się swiętnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki zestaw został założony do autka ? ...oby nie Sachs, padła mi dwumasa wyleciał smar na tarczę sprzęgła, zaczęło się ślizgać wszystko po ok.30 tys km. a szarpało już po 10 tys. km. Hurtownia ucieka od tematu,producent również. Nie mam czasu na prawnika, rzeczoznawcę ale smaruje list do centrum Sachsa w Hamburgu, pojadę do tłumacza i wyślę co myślę na ich temat, wspomnę również, że mam duże kontakty wśród znajomych w branży motoryzacyjnej i przekażę jak ich części rozsypują się,  tylko autostrada, bez haka itd. 

 

Filmik dwumasy : 

 

0001.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...