Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] Jak wyjąć radio Symphony ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Prośba o pomoc - udzielcie porady jak wyjąć radio symphony i panel climatronika abym nic nie połamał bo muszę wyjąć tunel srodkowy.

Opublikowano

http://www.allegro.pl/item519458037_klucze_wyjmaki_do_dem_radia_merc_vw_audi_9324.html

to masz do radia potrzeba 4 ale dwoma dałem rade [br]Dopisany: 05 Luty 2009, 19:27_________________________________________________i nie musiałeś zakładać dwóch wątków wystarczy trochę poczytać i użyć szukajki :disgust:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Panowie, czy to napewno te wyjmaki są do radia symphony?.. Pytam, ponieważ zakupiłem takie cztery sztuki i nie moge wyjąć radia :(.. nawet się nie wysuwa. ;(http://www.allegro.pl/item519458037_klucze_wyjmaki_do_dem_radia_merc_vw_audi_9324.html

Opublikowano

a dobrze je zaaplikowaleś :mysli:

ja zdjąłem schowek i pomagałem mu przy wyjściu dużym śrubokrętem bo było jeszcze przypięte trytytką :wink4:

Opublikowano

a dobrze je zaaplikowaleś :mysli:

ja zdjąłem schowek i pomagałem mu przy wyjściu dużym śrubokrętem bo było jeszcze przypięte trytytką :wink4:

Raczej dobrze.. Słyszałem kliknięcie i to by było tyle :(

Opublikowano

zdejmij schowek i się przypatrz ponoć ori radio było przykręcane na końcu tak gadał jeden z vip-ów forumowych :decayed:

Opublikowano

Nie jest przykręcane a przynajmniej moje symphony nie było.

Z tego co pamietam też szło bardzo opornie ale ja sobie radziłem bez kluczy

Opublikowano

Nie jest przykręcane a przynajmniej moje symphony nie było.

Z tego co pamietam też szło bardzo opornie ale ja sobie radziłem bez kluczy

Bez kluczy :).. A konkretnie w jaki sposób :mysli:.. Daj jakąś wskazówke :)

Opublikowano

Nie jest przykręcane a przynajmniej moje symphony nie było.

Z tego co pamietam też szło bardzo opornie ale ja sobie radziłem bez kluczy

sam jestem ciekaw :mysli: :mysli: :przebiegly:

Opublikowano

Oj chłopaki, poczytajcie troszkę forum, było o tym.

Istnieją takie "super kluczyki" jak pilniczki do paznokci, spinki do włosów itp itd

Ja konkretnie użyłem opasek zaciskowych ( takie metalowe blaszki, szerokością idealne :wink4: ) :>

Opublikowano

Każdy sposób jest dobry :good: będzie musiał próbować do skutku albo podjedz na spota warszawskiego tam masz wachowców na pewno ci te radio wyszarpią :wink4:

Opublikowano

Oj chłopaki, poczytajcie troszkę forum, było o tym.

Istnieją takie "super kluczyki" jak pilniczki do paznokci, spinki do włosów itp itd

Ja konkretnie użyłem opasek zaciskowych ( takie metalowe blaszki, szerokością idealne :wink4: ) :>

ja tam używam szprych od roweru :>

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

czy za pomoca wyjmaków powinno wyjsc cale radio (chorus)czy tylko panel mam kluczyki z toledo i ualo mi sie sciagnac tylko panel :angry:????

Opublikowano

... i ualo mi sie sciagnac tylko panel :angry:????

Ściągnąć czy wyrwać ? Panel nie jest przykręcany ?

Opublikowano

scignac byl maly opor:)) a powinno wyjsc cale??:)

Opublikowano

Ja konkretnie użyłem opasek zaciskowych ( takie metalowe blaszki, szerokością idealne :wink4: ) :>

Dokładnie takich samych użyłem, tylko wyciąłem je tak obcinaczkami żeby były w kształcie ori. Concert wyskakuje bez problemu.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.