Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A4 B7 2.0TDI 2007 / BPW / S-Line / Następna zabawka by Kewson :)


KewsonND

Rekomendowane odpowiedzi

Nowości, Nowości :lol:
Miałem aktualnie wolne 4,5k złotych i początkowo był plan na VEEMANN 18' 8J i 9J i do tego nowe opony, akurat bym mniej więcej się zmieścił w tej kwocie, ale po dłuższych przemyśleniach stwierdziłem że każdy pakuje kasę w tzw. "tjuningi" a każdą B7 którą oglądałem przed zakupem obecnej, to były albo trupy albo ulepy. Większość ludzi pomija stan techniczny swojego auta - ważne aby się prezentowało. Więc tak sobie jeździłem bez celu po mieście i myślę że może i faktycznie felgi tylko 17' ale oryginalne i w stanie idealnym i też mi się podoba ich wzór a parę rzeczy można by było zrobić za tą kasę a więc wpadł porządny serwis :P

- Kompletny rozrząd wraz z pompą wody - wielkie dzięki dla #H4mm3R 
-
Nowe wycieraczki 
- Nowe żarówki H7 Philips Racing Vision
- Nowe Tarcze + Klocki + Zestawy Naprawcze do zacisku + płyn hamulcowy
- Płyn chłodniczy + Filtr kabinowy węglowy
- Sprawdzenie + konserwacja klimy
- Nowe opony Continental Premium Contact 6 235/45/17 + wyważenie + zbieżność
- Ustawienie świateł mijania
- Nowe sprężyny do tyłu (jedna przy zmianie opon okazała się pęknieta)
I Najważniejsze w 2.0TDI !! W piątek jadę do Gdyni na Regeneracje pompy oleju do znanej na forum firmy #FUTURUM - Aktualnie mam 208 tys przebiegu postaram się zrobić zdjęcie w jakim stanie był "imbus"

Dziękuje serdecznie dla
#Dzika za szybkie zorganizowanie i wysyłkę części 
:hi:

ee68ee695c608fa2med.jpg
af9b9b75f868768bmed.jpg

No i wycyckałem się z kasy, auto miało iść na zamianę na A6 C6, ale plany się pokrzyżowały gdyż teraz prawie co weekend auto będzie mi wozić 4 litery po 800km wiec musiało zostać wszystko zrobione żebym nie stanął na środku autostrady w Dojczach, a co za tym idzie skoro zostało zrobione to mam nadzieje że będzie spokój na następne 200 tys. (wiadomo prócz rzeczy które trzeba wymieniać na bieżąco czyt. Olej, filtry) :) 
Pozdrawiam serdecznie :hi:

Edytowane przez KewsonND
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie łatwo nie było z decyzja na co wydać :D ale lepiej jechać i się śmiać niż jechać na lawecie i ładnie wyglądać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.05.2018 o 15:10, Frond Side napisał:

Pewnie łatwo nie było z decyzja na co wydać :D ale lepiej jechać i się śmiać niż jechać na lawecie i ładnie wyglądać ;)

Nie było łatwo, ale mi się bardzo podoba moje auto bo nie jest ulepem, dziś właśnie odebrałem auto mechanik bardzo chwalił i naprawdę był w szoku że auto jest w takim stanie :) komputer nie pokazał żadnych błędów, bicie hamulcy ustało winna była tylnia lewa tarcza, żadnych wycieków, żadnych niepokojących rzeczy jedyna usterka która się znalazła nadłamana tylna lewa sprężyna więc będzie wymieniona jak wrócę z pracy za 3 tygodnie :)

Co do regeneracji pompy oleju w 2.0 TDI(u mnie BPW) dla tych co się zastanawiają i są przed - ja zrobiłem w znanej tu Firmie FUTURUM  - Mój przebieg (z tym że sprawdzony i oryginalny) 208 tys. właściciel przyniósł moją pompę i jak to ujął, z tego co do tej pory robili tragedi nie było "imbus" delikatnie wytarty obkrecał się trochę przód i tył oraz gniazdo posiadało też luz, natomiast były już w gorszym stanie, oscylował iż moja powinna jeszcze 15-20tys km wytrzymać aleee strzeżonego Pan Bóg strzeże jak to się mówi i niestety nie nagrałem filmiku bo klientów trochę w biurze właściciel przy mnie więc tak mi było głupio hehehe ? także mam z pompą spokój 4 lata gwarancji ale zapewniają że przeżyje ona auto :)

teraz jak uzbieram fundusze to się zastanowię czy wsadzać jakieś felgi i inne bajery/mody czy może kupić motor :)
Pozdrawiam Miłego "łikendu"

Edytowane przez KewsonND
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.05.2018 o 20:38, Hubertus01 napisał:

co to za moduły do podświetlenia rejestracji założyłeś ?

Byłem za granicą dla tego nie odpisałem, kupiłem na allegro ---> http://allegro.pl/lampki-led-podswietlenie-audi-a3-8p-a4-b6-b7-a6-c6-i6060695474.html?snapshot=MjAxOC0wMy0yOFQxNDozODo1Ny45NjlaO2J1eWVyOzcwODJmNDQ4ZmNlMDg1YmIyMzU5ZGVkOTNiNTg3ZWQxMzBiODY3NGM0YmU1YWQzZThjMDNkODMzMmQyYTRhMjc%3D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Kolegów oraz szczęśliwego Właściciela b7. Ładna sztuka, sam mam b7 też bpw  w quattro z lekkim wirusem. Oczywiście pompę oleju robiłem od razu po kupnie wraz z rozrządem. Może kiedyś też wrzucę parę fot auta i modyfikacji. Niech służy długo i szczęśliwie. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, KewsonND napisał:

dzięki za odpowiedź :D ładny ten avancik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.06.2018 o 16:09, maciejhildek1982 napisał:

Witam Kolegów oraz szczęśliwego Właściciela b7. Ładna sztuka, sam mam b7 też bpw  w quattro z lekkim wirusem. Oczywiście pompę oleju robiłem od razu po kupnie wraz z rozrządem. Może kiedyś też wrzucę parę fot auta i modyfikacji. Niech służy długo i szczęśliwie. Pozdrawiam

U mnie wszystko zostaje w serii! Auto służy bardzo dobrze zero problemów, co prawda mam 193cm wzrostu i trochę mi w nim ciasno i mało tej mocy ? ale w porównaniu z wcześniejszym E39 w pełnym m-pakiecie różnica w utrzymaniu A4 jest kolosalna a do normalnego dojazdu do pracy do niemca wystarczy :) przy 140-150 km/h mam spalanie średnio 6,7l

W dniu 4.06.2018 o 18:21, Hubertus01 napisał:

dzięki za odpowiedź :D ładny ten avancik

Dzięki za miłe słowa. Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.02.2018 o 14:05, Karasik2 napisał:

no nie zgodze sie ale szanuje opinie 

co do cen 

http://allegro.pl/lampy-audi-a4-b7-bi-xenon-led-s-line-2007-nowe-i7092290985.html

tu masz kpl. 

do tego dolicz zderzak pod spriski i kpl do nich ( do osramów nie potrzeba gdyż maja mniej niż 32W)

tu masz osrama P&P https://www.olx.pl/oferta/lampy-przednie-przod-audi-a4-b7-neon-led-bar-drl-osram-xenon-pod-h7-CID5-IDqCiyD.html#529d604b38

 

Na pierwszym miejscu to bym sie zastanowił gdzie je kupic z dobrego zrodła a nie allegro czy olx gdzie jest aby 1 miesiac gwarancji,kazdy je kupuje ale nie kazdy zwraca uwage ktora wersje kupuje bo sa dwie wersje V1 i V2 gdzie w wersji V1 jako ze był to pierwszy wypust wystepował blad migajacego ledowego paska,mozna o tym poczytac na niemieckich stronach. Dobrze przesledziłem ten temat bo zastanawialem sie nad nimi okolo 3-4 miechów i czytałem o nich gdzie sie dało aby wszystko wiedziec. Dopiero wersja V2 została naprawiona ale niestety wyszlo jej nie wiele bo Osram zakonczył produkcje tłumaczac ze wchodzi na nowa generacje dla nowszych aut ile w tym prawdy to nie wiem. Ale polecam jedynie wersje V2 i jesli chcesz ja zakupic to wydatek 3,5 tys zł i z tego co ostatnio patrzyłem jeden sklep w DE ja miał. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Mizur138 napisał:

Na pierwszym miejscu to bym sie zastanowił gdzie je kupic z dobrego zrodła a nie allegro czy olx gdzie jest aby 1 miesiac gwarancji,kazdy je kupuje ale nie kazdy zwraca uwage ktora wersje kupuje bo sa dwie wersje V1 i V2 gdzie w wersji V1 jako ze był to pierwszy wypust wystepował blad migajacego ledowego paska,mozna o tym poczytac na niemieckich stronach. Dobrze przesledziłem ten temat bo zastanawialem sie nad nimi okolo 3-4 miechów i czytałem o nich gdzie sie dało aby wszystko wiedziec. Dopiero wersja V2 została naprawiona ale niestety wyszlo jej nie wiele bo Osram zakonczył produkcje tłumaczac ze wchodzi na nowa generacje dla nowszych aut ile w tym prawdy to nie wiem. Ale polecam jedynie wersje V2 i jesli chcesz ja zakupic to wydatek 3,5 tys zł i z tego co ostatnio patrzyłem jeden sklep w DE ja miał. Pozdrawiam

Nie, nie... Odpuszczam temat świateł, auto zostaje tak jak wyjechało z fabryki, wsadziłem teraz kupę kasy w nie i ma mi służyć i się nie psuć hihi miałem myśli zamianę na A6 C6 lub C7 ale sporo musiał bym dołożyć żebym kupił w takim stanie jakim chcę i oczywiście w pełnym s-line a pod względem kosztów utrzymania nawet podstawowych rzeczy typu tarcze, klocki, oleje itp to A4 jest tania jak barszcz :D wiec auto zostaje bez żadnych modów i tak jak na nie patrze to mi się w ujj podoba a już niedługo wlatuje Moto tylko się zastanawiam czy Yamaha R6 czy Kawasaki Ninja ZX6R 636 :)

Edytowane przez KewsonND
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

8 godzin temu, KewsonND napisał:

Nie, nie... Odpuszczam temat świateł, auto zostaje tak jak wyjechało z fabryki, wsadziłem teraz kupę kasy w nie i ma mi służyć i się nie psuć hihi miałem myśli zamianę na A6 C6 lub C7 ale sporo musiał bym dołożyć żebym kupił w takim stanie jakim chcę i oczywiście w pełnym s-line a pod względem kosztów utrzymania nawet podstawowych rzeczy typu tarcze, klocki, oleje itp to A4 jest tania jak barszcz :D wiec auto zostaje bez żadnych modów i tak jak na nie patrze to mi się w ujj podoba a już niedługo wlatuje Moto tylko się zastanawiam czy Yamaha R6 czy Kawasaki Ninja ZX6R 636 :)

Bierz gsx-r. Jeżdżę k7 już 8 sezon i uważam że jest wysoko w  klasie 600, jak nie nr 1,  A miałem okazję jeździć trochę r6 czy 600rr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.06.2018 o 20:20, Hubertus01 napisał:

 

Bierz gsx-r. Jeżdżę k7 już 8 sezon i uważam że jest wysoko w  klasie 600, jak nie nr 1,  A miałem okazję jeździć trochę r6 czy 600rr

No jeszcze prawka nie dokończyłem wiec mam chwile na zastanowienie a z drugiej strony biorę też pod uwagę ciuchy które mało nie kosztują więc muszę trzymać się budżetu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, KewsonND napisał:

No jeszcze prawka nie dokończyłem wiec mam chwile na zastanowienie a z drugiej strony biorę też pod uwagę ciuchy które mało nie kosztują więc muszę trzymać się budżetu

kombinezon polecam TSCHULA, super jakość i wytrzymałość a cena przyzwoita :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gix spoko ale plastik to plastik - nie wygodnie, nie wygodnie i nie wygodnie ;) przerabialem temat od cbrek, litrowych nakedow przez supermoto i jezeli chodzi o moto najbardziej uniwersalne i przyjazne to nakednie. Na sporcie zaczyna byc wygodnie powyzej 170 jak wiatr zaczyna troche podtrzymywac ;)

Jakbys chcial z ciuchow jakies uzywki to mam sporo ciuchow do sprzedania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.06.2018 o 23:54, daglas napisał:

Gix spoko ale plastik to plastik - nie wygodnie, nie wygodnie i nie wygodnie ;) przerabialem temat od cbrek, litrowych nakedow przez supermoto i jezeli chodzi o moto najbardziej uniwersalne i przyjazne to nakednie. Na sporcie zaczyna byc wygodnie powyzej 170 jak wiatr zaczyna troche podtrzymywac ;)

Jakbys chcial z ciuchow jakies uzywki to mam sporo ciuchow do sprzedania.

spoko spoko nie wiem czy sie wyrobie w tym sezonie żeby polatać pracuje jako kierowca i 3 tygodnie w Niemczech jestem wiec brak czasu, a motor to od tak ma być na jakieś weekendy gdzieś wyskoczyć albo wieczorem polatać po mieście więc mam świadomość że nie wygodnie ale w jakieś dalekie trasy nie będe używał ;) a z ciuchami dam znać gdyby co 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogły być piękne fele, gwint, recaro, rsn-e itd.... ale jak raz sie posmakuje to już wciąga na maxa :)

#Następna zabawka zakupiona ma tylko 18 "kuni" mniej niż Audi i waży 192kg hehe

 

#co do Audi to dalej łamie stereotypy 2 litrówek, dzielnie wozi mnie do pracy już ponad 10k zrobione tfuuu tfuuu bezawaryjnie :) Pozdrawiam

Snapchat-1283583640.jpg

20180907_211556.jpg

Edytowane przez KewsonND
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio z nowości wpadła paczka wiadomo od #Dzika i standardowo oliwa z filtrami i płukanie i środek do wtrysków :)
76b6365c7abc5874med.jpg

 

No i z tego co widzę na forum to jestem z tych co mają obsesje na punkcie czystości auta, postanowiłem tym razem domówić kilka produktów z #RRCustoms, reszta gratów w garażu, zobaczymy jutro jak się spisują, mam nadzieję że uda się jutro czasowo wyrobić pod przygotowanie na wosk ? a może i nawet uda się położyć wosk ? Jutro dodam relację :)
ad1c5f6d990065b1med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj znac jak polozysz ? i jak oceniasz ?

Mam kilka ich produktow, a moze i te kupie. Mam 2km do nich wiec bliziutko ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...