Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Problem z odpalaniem z włączoną instalacją gazową.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
4 minuty temu, k232 napisał:

Ale przed zdjęciem wężyka byłeś gdzieś pojeździć? Bo jeżeli poszedłeś zdjąć wężyk a auto już chwile stoi to test nie będzie miarodajny :/

Fakt. Powtórzę więc ten pierwszy test jutro. Czy 8h postoju pod pracą po dojeździe do niej będzie wystarczające? 

Edytowane przez qunik

Opublikowano
Teraz, qunik napisał:

Czy 8h postoju pod pracą będzie wystarczające?

Wystarczy, tylko po dojeździe do pracy od razu zdejmij wężyk :)

Opublikowano
  • Autor
1 minutę temu, k232 napisał:

Wystarczy, tylko po dojeździe do pracy od razu zdejmij wężyk :)

Dzięki za pomoc!

Dam znać jutro po pracy :)

Opublikowano

Wstaw samochod do gazownika bo cos ewidentnie nie halo z gazem. Ja tez miałem problem przez instalacje, samochod szarpał na benzynie na zimno, nie chciał jechac przez około 10 sekund. Wymieniłem pompę dwa filtry paliwa, cała diagnostyka, przegląd dokładny układu paliwowego. Okazało sie ze miałem zbyt duża dawkę gazu, przez co waliła sie mapa paliwowa i samochod na zimno zle pracował. Wydałem około 2 tys na naprawę a problem załatwił dobry gazownik za 30 zł ? Niestety Ci którzy mi montowali gaz problemu sie nie doszukali ...

Opublikowano
  • Autor
5 minut temu, bochenowski napisał:

Wstaw samochod do gazownika bo cos ewidentnie nie halo z gazem. Ja tez miałem problem przez instalacje, samochod szarpał na benzynie na zimno, nie chciał jechac przez około 10 sekund. Wymieniłem pompę dwa filtry paliwa, cała diagnostyka, przegląd dokładny układu paliwowego. Okazało sie ze miałem zbyt duża dawkę gazu, przez co waliła sie mapa paliwowa i samochod na zimno zle pracował. Wydałem około 2 tys na naprawę a problem załatwił dobry gazownik za 30 zł ? Niestety Ci którzy mi montowali gaz problemu sie nie doszukali ...

Samochód ogółem jeździ bdb. Czy to na gazie czy benzynie. Jest po dużym serwisie po zakupie. Mapy PB oraz gazu są ok (jeździłem z ogarniętą osobą pod względem gazu z podpiętym lapkiem, sprawdzaliśmy mapy, korekty, zachowanie sond itd).
Jedynie to odpalanie z centralką zostało. Jeśli nie uda mi się dojść samemu do przyczyny - oddam do gazownika. Jedyny polecany i z dobrą opinią zakład w mojej okolicy zaczyna diagnostykę od 200zł...

Opublikowano

No ja pisałem że test trzeba zrobić od razu. Nie po postoju. Inny dobry sposób to zdjąć wezyki do podcisnienia i do listwy gazowej na czas postoju. Czyli zapobiec ewentualnemu dostawaniu się gazu do kolektora przez wtryski lub podciśnienie.

Z tym plusem po stacyjce jest jakoś trop. 

http://lpg-forum.pl/plus-po-stacyjce-czy-moze-byc-z-cewki-wn-t22052.html

Dodatkowo to qbox chyba ma obd...to ktoś mógł się wpiac w obd i może to mieszać. Choć się z takim czymś nie spotkałem. Częściej wtedy blokuje dostęp do vag-com/vcds

Edytowane przez zwonko

Opublikowano
  • Autor

Problem zdiagnozowany. Winne okazało się złe podłączenie "+" pod stacyjkę.
Jestem umówiony na piątek na przepięcie przewodu w odpowiednie miejsce.
 

  • 2 lata później...
Opublikowano

Cześć, mój problem jest podobny, jestem jednak przed diagnozą. U mnie sprawa wygląda tak, że jak odepnę na noc wężyk (odpinam go przy regulatorze ciśnienia przy listwie wtryskowej) i rano podepnę to auto ładnie odpala. I chciałem zapytać, co teraz mam zrobić? Jak to naprawić? Dodam, że nie robiłem testu z bąbelkami/

Opublikowano
W dniu 11.07.2020 o 21:33, Piotrek G. napisał:

Cześć, mój problem jest podobny, jestem jednak przed diagnozą. U mnie sprawa wygląda tak, że jak odepnę na noc wężyk (odpinam go przy regulatorze ciśnienia przy listwie wtryskowej) i rano podepnę to auto ładnie odpala. I chciałem zapytać, co teraz mam zrobić? Jak to naprawić? Dodam, że nie robiłem testu z bąbelkami/

Przy listwie wtryskowej od LPG ? To reduktor musi być zepsuty bo przepuszcza gaz.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.