Skocz do zawartości
IGNOROWANY

X Urodziny zlotów Śląskich - na sportowo/rowerowo LEŚNA POLANA 26.05


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę że dzisiaj dzień zakupowy. U mnie też wpadły dwa kółka. Teraz tak czytam i zastanawiam się czy warto te spodenki kupować. Nigdy nie jeździłem w pampersie :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu się dzieje?

Miron kiedy jaka imprezka z quadami? Rower mam więc nie będę świrował i kupował nowego ale quada nie mam [emoji16]
Co z tego że masz rower skoro na nim nie jeździsz? Quad Ci jest zbędny :)

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że dzisiaj dzień zakupowy. U mnie też wpadły dwa kółka. Teraz tak czytam i zastanawiam się czy warto te spodenki kupować. Nigdy nie jeździłem w pampersie :grin:
Foty Panie...

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pucek nawet nie zrobiłem. Po drugie dzwoniłem do kumpla jak to się nazywa bo nawet nie wiedziałem :facepalm: Mają mi założyć pedały, jakieś nakładki na buty poprzykręcać, koszyk, licznik i jakieś pierdoły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pucek...miałem na oku zielony, ale nie taki ładny jak Twój :decayed: i padło na tą kolorystykę. Ja narazie sobie pośmigam w okolicy bez pampola potem będę myśleć. 

Edytowane przez Polko_V
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polko, masz rację, chyba też spróbuję bez pampersa, zobaczymy co będzie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę jeszcze chyba jakieś lampki trzeba by było kupić :facepalm:

Miron wcześniej pisał, studnia bez dna, masakra :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napewno będę sukcesywnie dokupywał pierdółki, ale z czasem.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, tomaszstn napisał:

Kurczę jeszcze chyba jakieś lampki trzeba by było kupić :facepalm:

Miron wcześniej pisał, studnia bez dna, masakra :kwasny:

Tomaszu ja Ci się mega dziwie że idziesz w tak drogie sprzętu gdzie z góry wiadomo że ich nie wykorzystasz

Chyba z 20 tyś netto bym musiał zarabiać żeby tyle wydać na rower jako osoba nie jeźdżąca albo jeżdżąca amatorsko

Jak można miec rower droższy od auta nie będąc ani rowerowym profesjonalistom ani nawet amatorem

Chłopie kto Ci doradza - szacun za naiwność - za to można mieć 3 rowery które i tak by Cię przeżyły

A ja myślałem że moja ma ze mną ciężko - a ja to nic przy Tobie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyślij dokładny opis rowery - może tam coś wychodzi spod siodełka i loda robi za tą cene :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co z tego że masz rower skoro na nim nie jeździsz? Quad Ci jest zbędny [emoji4]

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka

Napewno więcej od ciebie, zobacz na endomondo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pier**lę :facepalm: 

 

do Was to ani tera autem wpaść na grila bo obciach , że rower droższy od auta .....

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ty się miron prosisz o bana ... 

 

 

 

 

 zgłaszam  ... pier**le 

 

 

:grin: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowny Panie prezesie, nikt mi nie doradza, miałem po prostu taki kaprys :decayed: a zarobki nie mają nic do tego. Auto już dawno mogłem zmienić ale wolę jednak 2 kółka stąd zakup motocykla. Fordzik stary ale jary, wszystko co trzeba było wymienić to wymieniłem i najważniejsze nikt mi go nie ukradnie ani nie porysuje bo myśli że to stary grat a rzec można rocznik 2016/2017 więc też nie jest źle :wink: Opis wysłany w linku powyżej, niestety loda nie robi :kwasny: a jak na rower to jest to dolna średnia półka i na prawdę nie ma czym się chwalić, nadaje się tylko trochę w krzaki ewentualnie na dojazd do roboty.

PS: Dostałem taki rabat że żal by było nie wziąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomasz nie tłumacz się bo po to się robi w robocie żeby mieć na zachcianki...ale... zerknołem na specyfikację dokładną tego roweru... jako że akurat firma Specialized jest mi dobrze znana... fajny rower ale nie kumam braku blokady amora na kierownicy w Rock Schocku Reba... ja też mam rebe... tył jest XT ale sprzed paru lat bo nie ma dynasys... ja mam dynasys II i jest to potrzebne ale tylko na stromych zjazdach i to planowanych... w nowej grupie Shimano po prostu jest... nie kumam też czemu w specu dali do przodu Srama X7 a nie pełnego XT... do tego manetki Slxa... napęd 2x10 spoko bo przodu nie będziesz używał chyba że na stromych podjazdach... ja mam 2x11 i przód zrzuciłem dosłownie pare razy...

 

Ogólnie spoko rowerek ale cena musiała być faktycznie mega atrakcyjna bo jak dlamnie to jest model sprzed paru lat... a za napis Speca się słono płaci

 

 

Tarcze obie masz 160 mm?

 

Pomysl nad zmianą klocków na żywiczne bo masz zwykłe i jak złapią wody to będą mega piszczeć... ja dziś odbieram swoje bo też mi piszczą i to tak mega..

 

Z spd będziesz mega zadowolony...

 

Siodło masz żelowe z dziura do odprowadzenia potu z jajek... do tego kup fajnego pampersa i walisz trasy po 100+ na miękko [emoji106]

 

 

 

 

Wysłane z mojego G3112 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, tomaszstn napisał:

Szanowny Panie prezesie, nikt mi nie doradza, miałem po prostu taki kaprys :decayed: a zarobki nie mają nic do tego. Auto już dawno mogłem zmienić ale wolę jednak 2 kółka stąd zakup motocykla. Fordzik stary ale jary, wszystko co trzeba było wymienić to wymieniłem i najważniejsze nikt mi go nie ukradnie ani nie porysuje bo myśli że to stary grat a rzec można rocznik 2016/2017 więc też nie jest źle :wink: Opis wysłany w linku powyżej, niestety loda nie robi :kwasny: a jak na rower to jest to dolna średnia półka i na prawdę nie ma czym się chwalić, nadaje się tylko trochę w krzaki ewentualnie na dojazd do roboty.

PS: Dostałem taki rabat że żal by było nie wziąć.

Szanowny panie Klubowiczu - myślałem czy byś mi sie nie dał przejechac przy okazji ale jak loda nie robi to nie chce :decayed:

Druga sprawa to chyba na tyle mnie znasz że wiedziałeś jak ten wpis potraktować :)

A trzecia panie Klubowiczu to taka moja reakcja bo akurat jestem osobą która się orientuje co to jest "specjalized" i wiem że to jak bentley wśród samochodów więc większość nawet nie zna tej marki a ktoś kto kupuje sprzęt z tym logo to najczęście ktoś kto ma bzika na punkcie sprzętu z najwyższej półki i wie że płaci 3 tyś na logo a dwa najczęściej to osoby już naprawdę mega profesjonalnie traktujący ten sport - stąd moje zdziwienie że Ty jakoś dotarłeś do tej marki akurat :)

A jeżeli udało Ci się go kupić w mega cenie to szacun bo to tak naprawdę nie wydatek tylko zamrożenie pieniędzy bo te rowery się sprzedają od ręki jak są w mega stanie

 

Tyle pitolenia - zostawmy ten wątek jako urodzinowy bo jak ktoś będzie potrzebował jakiś info to się musi dużo głupot naczytać żeby coś znaleźć

Temat rowerów fajnie że wszystkich wkręca - ale przenieśmy się z nim do zlotó Gliwickich

 

Teraz dwa zdania w temacie urodzi:

Jako że ośrodek błędnie mnie poinformował o dostępnych domkach i ostatecznie się okazało że w tym terminie nie ma nic wolnego bo mają jakieś wesele i wszystko zarezerwowane a są w tym terminie wolne domki w Częstochowie w ośrodku "Zoty medalik" podjłąłem decyzje z miany formy imprezy z wycieczki rowerowe do Leśnej Polany na pieszą pielgrzymke do Złotego Medalika

Za zmiany w imprezie niezależne od organizatora przepraszam - w szczególności tych co kupili rowery

 

 

:grin:

Edytowane przez miron78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jedziemy do Czestochowy... :D

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...