Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Awaria centralnego zamka


JanN

Rekomendowane odpowiedzi

Centralny zamek sam otwiera samochód. :wallbash:

Wszystko zazwyczaj działa, ale często samochód sam się otwiera. Poza tym, podczas jazdy uruchamia sie samoczynnie pompa centralnego zamka, próbując otworzyć "otwarte" wcześniej drzwi. Wyłączyłem autoalarm, ale nic to nie zmieniło. Dzieje sie tak również na postoju: samochód jest otwarty, a pompa samoczynnie sie uruchamia dalej otwierając. Wygląda to tak, jakby jakies urządzenie nie odbierało informacji.

Nie mam pojęcia, co to moze być. Czy mógłbym prosić o rady?

Z góry dziękuję za pomoc. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zajrzyj na pompę centralnego zamka, może byc zawilgocona i robi robi sie gdzies zwarcie, osobiscie mialem przypadek ze klijent mial auto po dzwonie i otwieralo mu sie samo, przyczyna byl zamek w dzrzwiach kierowcy, takze masz pare mozliwosci, mozesz tez podlaczyc vaga i zobaczyc czy nie ma jakis bledow w centralnym, na poczatek zajrzyj do pompy cetralnego, a jak bedzie tam wszystko dobrze to zobacz zamki, przednie drzwi i klapa bagaznika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za rady. Pompę wysuszyłem, poprawiłem ze trzy luty / było coś wcześniej robione - wymieniane / i na razie działa. Ale odkryłem, że po zamknięciu centralnego zamka zapala sie lampa bagażnika / AVANT /. Na razie ją wyłączyłem.

Więc przyczyna tkwi pewnie gdzieś w zamku klapy tylnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...