Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Złote myśli i słowa gazowników


michuNS

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym załozyć watek w którym mozna wpisywac złote mysli i złote wypowiedzi naszych kochanych gazowników! Co za perpetum mobile wam zainstalowali, do jakich głupot was przekonywali i wszystkie beznadziejne , bzdurne i nieprawdopodobne pomysły jakie mieli :kox:[br]Dopisany: 06 Luty 2009, 19:55_________________________________________________na poczatek może zacznę od siebie, dzisiaj usłyszałem u moich "gazowników" ze w stagu 300 sa 4 kable do sond lambda po 2 do każdej :confused4:. i zeby podłaczyć sonde w silniku 6 cylindrowym (2 sondy) trzeba przeciąć oryginalny kabel od sondy i puscić ten sygnał do sterownika stag 300 i z niego zpowrotem do ECU. Jak wiadomo są tam ma tylko 2 kable po jednym dla kazdej z sond i tylko sondę uego ( szerokopasmową) podłącza się w taki sposób. ale zapewniali mnie że w każdym aucie tak podłączali sondę. Nawet po wyjeciu shematu sterownika szli w zaparte , nie chciałem już ich zmuszać do pokazania tych 4 kabli :decayed: FACHOWCY! :polew:

1031ccb2e07eb8fd.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znajomy był ostatnio u serwisanta gazu bo mu na sekwencji samochód gasł, przyjechał i podszedł do niego młody chłopak powiedział że on za bardzo sie nie zna ale zaraz szefa zawoła, szef przyszedł otworzył maskę i zapytał się mojego kumpla jaka to instalacja sekwencja czy zwykła :polew: , kumpel się zebrał i pojechał, bez komentarza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pracowałem kiedyś jako pomocnik w zakładzie montującym gaz do aut pierwsze czego próbowali mi wpoić to to ze gaz nadaje sie tylko do zapalniczek haha ludzie co z tego żyją (ale równe chłopaki byli i łeb do tego też mieli nie kiepski)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...