Skocz do zawartości
IGNOROWANY

problem z odpaleniem webasto eberspaecher


SZKODNIK2

Rekomendowane odpowiedzi

witam .problem opisywany lecz nie mam odpowiedzi gdyz żaden z tematów mi nie pomaga. Mam a4b6 2.5 tdi 2003rok webasto działało aż pewnego dnia przestało. Po podłączeniu pokazało błąd 01415 więc wyjąłem popmke i po podłączeniu na krótko też nie pracowała. Rozebralem ja i wymieniłem szczotki. Przy okazji wymieniłem łożyska w dmuchawie powietrza,wyczyszczony został piec-w srodku troche bylem zaskoczony co sie znajdowało-upalone przewody i okopcony czujnik płomienia. Pompka po podłączeniu na krótko działa a po podpięciu już nie. Sprawdziłem kodowanie mam 00111. Jeszcze podpinalem miernik w kostkę i nic nie pokazuje.dodam jeszcze ze po wpieciu się w minus na kostce i plus na aku pokazuje wartość. A odwrotnie nie pokazuje nic (po włączeniu testu urządzeń) . Czy to może oznaczać spalony sterownik a może przewód? Choć gdyby to była wina przewodu (błąd zwarcie z masą) to po wpieciu miernika w piny kostki i ustawieniu go na diodę powinien miernik zasygnalizowac połączenie a on nic. druga sprawa jest taka ze mam nr sterownika 8e0265105a i mam na oku sprawne webasto z tym ze ostatnia literka w sterowniku to "K".zmienia to coś czy moge zamienic ewentualnie steroeniki bez dalszych problemów. Ma ktoś pomysł. Proszę o pomoc  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodam jeszcze ze błędy zostały wykasowane a na teście urządzeń nie pracuje tylko nieszczęsna v55

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...