Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z drganiami


Arecki00

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Zgłaszam sie do Was z prośbą o pomoc. Sytuacja wygląda następująco. Od pewnego czasu podczas przyspieszania   odczuwałem drganie,trzesienie  samochodem,a że ma nakrecone ok 320 tys to każdy sugerował dwumas... Po pewnym czasie,wielu przemysleniach,bólem serca wymienilem kompletne sprzeglo na nowe. Po wymianie okazało sie ze problem został bez zmian. Dalsza diagnostyka wykazała że poduszki pod silnikiem mogą być zmęczone,najpierw została wymieniona prawa,ta bez czujnika. Po podłaczeniu komputera wyswietla sie blad P1568 (zwarcie na zaworze silnika),czyli poduszka. Wymieniłem kolejna. Problem dalej ten sam. Sprawdzona została również wtyczka,prześwietlona wiązka i mechanik rozłożył ręce. Dowiedziałem sie tylko tyle ze przy tym bledzie rowniez ograniczona jest moc,to prawda rzeczywiscie tak jest,ale myslalem ze to poprostu wina turbiny badz wieku auta. Wydałem ponad 3500 tys zł.... Pany pomóżcie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy błędy odczytywane są vgiem czy jakimś uniwersalnym komputerkiem? Do tego auta tylko VAG, jak odczytasz błędy napisz je tutaj.

Często drgania przy przypsieszaniu związane są z luzami na przegubach. Poczytaj forum.

Edytowane przez bobikos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm,musze zapytac bo szczerze nie wiem jaki był to komputer... Ale był sprawdzany u dwóch różnych osób innymi komputerami,błąd był ten sam czyli P1568,tylko opis sie delikatnie różnił. Przeguby podobno sa ok... ale pogłebie ten temat. Dzieki za odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie. Temat nie miał zainteresowania ani też nie uzyskałem tu pomocy ale zamykam go. Problem zażegnany. Przyczyna lezała w zużytym wałku rozrządu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...