Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

1.8t bfb praca wentylatora chlodnic

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam! jak powinna wygladać poprawna praca wentylatora chlodnicy? Po trasie 20km jazdy lekką nogą zatrzymuje się przed domem jak zawsze odczekuje 1 - 2 min przed zgaszeniem auta i widzę ,że wentylator zaczyna pracować ale tylko na takich słabych obrotach na 1 biegu czy jest to normalne  ?przy tak niskich temp. na zewnątrz 6-7 C i lekkiej jeździe auto nie powinno się nagrzewać aż tak..  Mam nowy termostat wiec ciecz trzyma rowno 90 C . Pompa wody nowa. 

Opublikowano

Kiedy jedziesz to jest ok. Ale minuta/dwie postoju w 1.8T to piekło pod maską :kox: i moim zdaniem to jest naturalne. Nie patrzyłem jak jest u mnie. Puki nagrzewa się szybko i trzyma 90stopni i błędów VAG nie wywala dla mnie ok.

Opublikowano

jak nie masz włączonego trubu ECON na klimatroniku to pewnie klimatyzacja włącza wiatrak na niski bieg. 

Opublikowano
  • Autor

Econ wylaczony. Wiec to nie wina klimy . Moze czujnik w chlodnicy kolega ma tez 1.8t bfb i u niego taka sytuacja nie ma miejsca.. 

Opublikowano

jezeli ECON jest wyłączony, to znaczy ze klima jest włączona :) 

Opublikowano
  • Autor

Klima jest wylaczona. A sprawa dotyczy tylko went. chlodnicy. 

Opublikowano
  • Autor

Wedlug vaga temp 96 c dziwne. Termoatat ktory kupilem to behr otwiera sie przy 100c

  • 1 rok później...
Opublikowano

Panowie ja mam taką sytuację w 1.8T ,że wentylator na upałach pracuje na niskich wydaje mi się obrotach przy włączonej klimatyzacji ,czy nie powinno być tak ,że jest mocno słyszalny ?nie słychać go z zewnątrz jedynie jak otworze maskę to widzę jak się kręci 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.