Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Uszczelka pokrywy zaworów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

czy w silnikach 1.9 TDI 90KM uszczelka pokrywy zaworów jest połączana z pokrywą zaworów i jej wymiana wiążę się z wymianą również pokrywy?

Pozdrawiam.

Opublikowano

wystarczy że wymienisz samą uszczelkę:)

Opublikowano
  • Autor
47 minut temu, sitar napisał:

wystarczy że wymienisz samą uszczelkę:)

Tak? Bo dostałem jakieś sprzeczne informacje od mechanika...

Opublikowano

Nie jest połączona, wymieniasz samą uszczelke. 

Opublikowano
W dniu 13.03.2018 o 11:09, Luminary napisał:

Witam,

czy w silnikach 1.9 TDI 90KM uszczelka pokrywy zaworów jest połączana z pokrywą zaworów i jej wymiana wiążę się z wymianą również pokrywy?

Pozdrawiam.

Zależy co jest tam założone, gdyż jest dwa rodzaje tych pokryw - z oddzielna uszczelka i zintegrowaną z pokrywą. W tych latach montowano przeważnie te drugie pokrywy. Aby to sprawdzić musisz niestety ją odkręcić. Wycięcie uszczelki nie rozwiązuje problemu ponieważ kończy się to porysowaniem powierzchni przylegania i niestety mimo założenia nowej uszczelki nadal cieknie. Ja swoja uszczelniłem sylikonem do montażu miski olejowej.

Opublikowano
12 minut temu, rikardo napisał:

Zależy co jest tam założone, gdyż jest dwa rodzaje tych pokryw - z oddzielna uszczelka i zintegrowaną z pokrywą. W tych latach montowano przeważnie te drugie pokrywy. Aby to sprawdzić musisz niestety ją odkręcić. Wycięcie uszczelki nie rozwiązuje problemu ponieważ kończy się to porysowaniem powierzchni przylegania i niestety mimo założenia nowej uszczelki nadal cieknie. Ja swoja uszczelniłem sylikonem do montażu miski olejowej.

A to ciekaw rzeczy wypisujesz . Możesz podać konkretny przykład gdzie tak jest ? Sprawdzałem w etce ( od 95-99r )i nie znalazłem nigdzie takiej pokrywy razem z uszczelką ...Wszędzie występuje uszczelka osobno a pokrywa osobno .. 

Opublikowano

Ja tez sprawdzalem i nigdzie takiego cuda nie widziałem 

Opublikowano
  • Autor
W dniu 14.03.2018 o 17:32, rikardo napisał:

Zależy co jest tam założone, gdyż jest dwa rodzaje tych pokryw - z oddzielna uszczelka i zintegrowaną z pokrywą. W tych latach montowano przeważnie te drugie pokrywy. Aby to sprawdzić musisz niestety ją odkręcić. Wycięcie uszczelki nie rozwiązuje problemu ponieważ kończy się to porysowaniem powierzchni przylegania i niestety mimo założenia nowej uszczelki nadal cieknie. Ja swoja uszczelniłem sylikonem do montażu miski olejowej.

muszę zacytować kolegę i powiedzieć czego się dowiedziałem "od fachowca" występują dwa rodzaje pokryw, z oddzielna uszczelką i zintegrowana z pokrywą to by się zgadzało... metalowa oraz plastikowa tylko zapomniałem w której występuje razem a w której oddzielnie... co by nie było ja mam pokrywę z oddzielną uszczelką wiec na poniedziałek umówiłem się na wymianę... kupiłem u kumpla handlowca uszczelkę w komplecie z małym uszczelkami elringa i widzę że na allegro w podobnej cenie ale plus wysyłka jeszcze...

Opublikowano

Z ciekawości pogrzebalem i np w seacie 1.9 110 km uszczelka nie występuje jako część zamienia a w audi 1.9 110 km już jest.

Opublikowano
13 godzin temu, sitar napisał:

Z ciekawości pogrzebalem i np w seacie 1.9 110 km uszczelka nie występuje jako część zamienia a w audi 1.9 110 km już jest.

Bzdury wypisujesz chłopie zobacz sobie Seat Toledo 98r  1,9 .te same  numery co w Audi...:decayed:

 

2.png

Edytowane przez OLIVER

Opublikowano
Godzinę temu, OLIVER napisał:

Bzdury wypisujesz chłopie zobacz sobie Seat Toledo 98r  1,9 .te same  numery co w Audi...:decayed:

 

2.png

http://pl.realoem.me/Seat/E/LE/2000/205/R/1/103/103055   

To jak wyjaśnisz to że nie ma ori uszczelki a jest przewidziany tylko zamiennik??czytałem trochę o tym i są pokrywy zintegrowane z uszczelka która można wydrapac i założyć tylko i wyłącznie zamiennik co nie daje gwarancji szczelności.

Edytowane przez sitar

Opublikowano
2 godziny temu, sitar napisał:

http://pl.realoem.me/Seat/E/LE/2000/205/R/1/103/103055   

To jak wyjaśnisz to że nie ma ori uszczelki a jest przewidziany tylko zamiennik??czytałem trochę o tym i są pokrywy zintegrowane z uszczelka która można wydrapac i założyć tylko i wyłącznie zamiennik co nie daje gwarancji szczelności.

A jesteś pewien ze nie ma uszczelki ori (028103469B ) Tylko kto ją kupi jak kosztuje około 192zł a zamiennik trzy razy mniej i tak samo dobry...szukaj tego numeru co ja podałem (wyżej na foto z etki ...)

Opublikowano

W linku który dałem pisze "brak części zamiennej"i pod spodem nr jakiegos zamiennika. Poswiecilem troszke czasu  czytajac na roznych forach aby rozwiac swoje watpliwosci i przekonalem sie ze faktycznie sa takie oslony  z uszczelka a również miałem takie zdanie jak Ty.jak mozesz to sprawdz co podaje etka do np leona 2000r dla ahv asv AQM,AGR,ALH

Opublikowano

Panowie nie ma co się spierać producent chyba po lifcie dokładnie tego nie sprawdzałem zaczął montować pokrywy z zawulkanizowaną na stałe uszczelką. Obie pokrywy są metalowe. Różnią się tylko tym, że w jednym przypadku uszczelka jest jako element rozłączny. Dostępna też jest sama oryginalna uszczelka, którą w zeszłym roku osobiście kupiłem pod wpływem analizy etki, która wprowadziła mnie błąd dlatego nie ma co na niej się jednoznacznie opierać.  W moim AFN-ie pokrywa z uszczelką jest zintegrowana. Identycznie jest w drugiej A4 będącej w rodzinie z silnikiem AVG rok prod. 1999, gdzie pojawił się wyciek spod uszczelki. Właściciel uszczelnił pokrywę w prosty sposób. Odtłuścił acetonem powierzchnię uszczelki i głowicy. Następnie na uszczelkę nałożył sylikon do montażu miski olejowej i całość skręcił. Być może w silnikach 110-konnych były montowane pokrywy z przyklejoną na stałe uszczelka.

Opublikowano
5 godzin temu, sitar napisał:

W linku który dałem pisze "brak części zamiennej"i pod spodem nr jakiegos zamiennika. Poswiecilem troszke czasu  czytajac na roznych forach aby rozwiac swoje watpliwosci i przekonalem sie ze faktycznie sa takie oslony  z uszczelka a również miałem takie zdanie jak Ty.jak mozesz to sprawdz co podaje etka do np leona 2000r dla ahv asv AQM,AGR,ALH

Kolego ..A więc tak ...Podałeś linka do leona 2000 r a ja sprawdzałem do Audi  i Kol. który założył temat też chodzi o silnik z  Audi wiec ostro zaprzeczyłem ...Bo według etki osłona zintegrowana z uszczelką do 2000r nie występuje A  Ty wyskakujesz z Leonem 2000r Sprawdzałem starsze roczniki Seata Toledo i jest to samo co w Audi do 2000r. Więc, reasumując  ...Jeśli nikt nic nie zamieniał - (wymieniał pokrywy z innych modeli)  to ma osobno uszczelkę Przynajmniej Etka tak mówi ...Czy to przed czy po lift. 

I kończymy to zaśmiecanie tematu kol...:wink:

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.