Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Chcę kupić felgi 17


undermax

Rekomendowane odpowiedzi

To pasuje trochę obniżyć bo nie będzie zaciekawie to wygladało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak bez przerabiania to kiepsko to będzie wyglądało. Auto będzie za wysoko stało. Chociaż minimalnie musisz obniżyć. 1BE i będzie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oznaczenie kodowe oryginalnie obnizonego zawiasu o 20mm :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oznaczenie kodowe oryginalnie obnizonego zawiasu o 20mm :rolleyes:

Zgadza się :good: Bez tego się nie obejdzie. Ten zawias to jest optymalne rozwiązanie pomiędzy wyglądem a komfortem dlatego Ci go zaproponowałem :wink4: Chyba że pójdziesz niżej :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz dla mnie się liczy bardziej komfort a wygląd i tak będzie lepszy niż zwykłe lub oryginalne 15

miałem wcześniej obniżony samochód i wyrosłem z tego dla mnie to taczki

i co za tym idzie nasze drogi częsta wymiana końcówek oraz wahaczy a w Audi są aluminiowe wiec drogo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś ile taki zawias kosztuje :) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz dla mnie się liczy bardziej komfort a wygląd i tak będzie lepszy niż zwykłe lub oryginalne 15

miałem wcześniej obniżony samochód i wyrosłem z tego dla mnie to taczki

i co za tym idzie nasze drogi częsta wymiana końcówek oraz wahaczy a w Audi są aluminiowe wiec drogo

Dlatego właśnie Ci zaproponowałem 1BE. Różnicy za bardzo nie odczujesz ale wygląd za to będzie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

400pln uzywka na allegro.

za komplet? :mysli:, no i dobrze chłopaki radzą, trzeba furkę do gleby przybliżyć, bo na 17 będzie stać jak koza :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez tego się nie obejdzie.

6z7pjm.jpg

Co to za wmawianie wszystkim po kolei, że jak założą większe felgi, to od razu trzeba obniżać? Nie trzeba. Jak komuś się nie będzie podobało, to sam sobe później obniży, a tak będzie narzekał na kiepski komfort, który już z samej racji większych felg ulega mniejszemu, czy większemu zmniejszeniu. Co do wyglądu, to polecam zdjęcia mojej A4 (17'' w B5 bez gleby), link jest w podpisie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

400pln uzywka na allegro.

za komplet? :mysli:, no i dobrze chłopaki radzą, trzeba furkę do gleby przybliżyć, bo na 17 będzie stać jak koza :polew:

To podstawa przy większym felunku :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za wmawianie wszystkim po kolei, że jak założą większe felgi, to od razu trzeba obniżać? Nie trzeba.

Nikt tu nic nikomu nie wmawia :) Oczywiście masz racje, że nie trzeba obniżać, ale wtedy stoi jak koza i smiesznie wygląda (zdanie zdecydowanej wiekszości), no ale są gusta i... gusta a o tych sie nie dyskutuje :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale są gusta i... gusta a o tych sie nie dyskutuje

Ja nie mówię, że nie należy obniżać, mówię że każdy powinen sam podjąć decyzję, założyć felgi i samemu ocenić czy chce i ile chce obniżać. Ja osobiście nie widzę różnicy między ori, a 1BE w B5 - porównywaliśmy na spocie w Wolsztynie z autem Topora i nie ma zauważalnej różnicy.[br]Dopisany: 12 Luty 2009, 21:02_________________________________________________Ja uważam, że jak obiniżać B5, to o minimum 35mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wszystko kwestia gustu. Każdy doradza innym tak jak uważa że jest najlepiej :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...