Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Nowe fotki+filmik na pierwszej stronie.??.zmiana na a6


CZERWONAniunia

Rekomendowane odpowiedzi

hehe mechanika moze i mam ale Tobie bardziej chodzi o lakiernikow...to powiem tak ...lepeij trafic nie mogles osobiscie pracuje w lakierni i lakiernikow znam do bolu :gwizdanie: musialbys wczesniej powiedziec kiedy bedziesz i bym Cie ustawil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dywan

ile placiles za dywaniki i gdzie takie kupic? podobaja mi sie :good:

36£ eBay [br]Dopisany: 12 Wrzesień 2010, 11:30_________________________________________________

[br]Dopisany: 12 Wrzesień 2010, 20:55_________________________________________________Kilka fotek po zimowej konserwacji...

photo.jpg

photo1.jpg

photo2.jpg

photo3.jpg

photo4.jpg

photo5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest anglia, jak ja w Irlandii w zeszłym roku zapytałem o opony na zime to mi powiedzieli ze mają, ja mówie ooo a jakie, podała mi jakieś zwykłe letnie, ja mówię, że to na lato, a ona mówi no i na zimę... Irlandzką zimę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh to fajnie tam macie :decayed: minus ze daleko od Pl ale plus ze nie musicie walczyc ze sniegiem jak ja :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PANOWIE POMOCY!!! dostalem w prezencie wskaznik doladowania turbo i pomyslalem ze to nawet dobry bajer bedzie...ale nie mam pojecia jak to ustrojstwo podlaczyc szukam juz od kilku godzin ale ciezko z jakimis instrukcjami polaczenia do tdi...moze wy wiecie jak :kwasny: ???

podaje przykladowe zdiecie mam jeszcze taki trojnik ktorego nie ma na zdieciu...z gory dzieki

d4e1d22c162d0c07.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

instrukcja jest po angielsku? zeskanuj i prześlij mi na [email protected] to zerknę i może pomogę, co do podłączenia pod ciśnienie to za turbawką na 100%, może trzeba zrobić jakiś myk z dodatkową rurką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...moze sprzedaj i kup DEFI :good: o niebo lepszy zegar :wink4:

przestan :cool1: Jest test na forum roznych marek dodatkowych wskaznikow i pracuja one tak samo :cool1: Wiec po co przeplacac za defi??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...