Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 b5 1.6 [ana] błędy pomoc

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam nie dawno założyłem gaz Ale to nie ma nic do rzeczy, ostatnio podpialen vaga i mam o to takie błędy, dodam że gasnie z rana przy odpaleniu. Przegazuje i chodzi normalnie.

7832    Układ wtrysku powietrza dodatkowego 1 - upływ
    brak osprzętu / nie związany ze sprzętem  -  BŁĄD SPORADYCZNY
17831    Układ wtrysku powietrza dodatkowego 1 - wymagany przepływ
    brak osprzętu / nie związany ze sprzętem  -  BŁĄD SPORADYCZNY
16518    Sonda lambda brak zmian napięcia (strona 1 czujnik 1)
    brak osprzętu / nie związany ze sprzętem
16684    Losowe wypadanie zapłonu
    brak osprzętu / nie związany ze sprzętem  -  BŁĄD SPORADYCZNY
16555    System zbyt ubogi (strona 1)
    brak osprzętu / nie związany ze sprzętem  -  BŁĄD SPORADYCZNY
17978    Moduł sterujący zablokowany
    brak osprzętu / nie związany ze sprzętem  -  BŁĄD SPORADYCZNY
16517    Sonda lambda wolna odpowiedź (strona 1 czujnik 1)
    brak osprzętu / nie związany ze sprzętem  -  BŁĄD SPORADYCZNY

Opublikowano

Przed założeniem lpg też tak było?

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, przem8 napisał:

Przed założeniem lpg też tak było?

Tak było właśnie że gasl na lpg próbowałem awaryjnie z rana i tak samo odpali i gasnie jakby paliwa mu zabraklo A jak już dostanie to drugi raz odpalam i jest git. Właśnie takie mam błędy usunąłem je Ale trzeba powoli wymienić coś z tych błędów to najlepiej od czego zacząć Nie wiem więc może ktoś coś poleci;D?

Opublikowano

Zrób logi dynamiczne i statyczne na benzynie 2+33 lub 2+7, bo nie wiem jak jest dokładnie w tym silniku. Z tych błędów to wszystko wskazuje na sondę lambda. Wypadanie zapłonów to pod lupę trzeba wziąć świece, kable, cewkę. Ten 17978 to coś z immo i może dlatego gaśnie zaraz po odpaleniu.

Edytowane przez przem8

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, przem8 napisał:

Zrób logi dynamiczne i statyczne na benzynie 2+33 lub 2+7, bo nie wiem jak jest dokładnie w tym silniku. Z tych błędów to wszystko wskazuje na sondę lambda. Wypadanie zapłonów to pod lupę trzeba wziąć świece, kable, cewkę. Ten 17978 to coś z immo i może dlatego gaśnie zaraz po odpaleniu.

Ten z inmo to sprawdzę cewke Ale to w poniedziałek bo żona na studia pojechała. A te logi zrobię na polskim Vagu 4.9?

Opublikowano
2 minuty temu, Zbuntowany9978 napisał:

A te logi zrobię na polskim Vagu 4.9?

Nie wiem ale w vcds spokojnie i chodzi bez problemu na win7 64-bit. Na forum jest do ściągnięcia cała paczka ;)

Opublikowano
  • Autor

Ok dzięki za info. Więc  jak je zrobię to wrzucę może coś ugramy hehe

Opublikowano
  • Autor

Witam. Usunąłem te błędy które napisałem i teraz tylko cyka z rana ale i tak wymienię przewody palec o kopulke. Więc dzięki za chęci i Pozdrawiam!:)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.