Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Osłona przegubu twarda czy gumowa ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hej, czeka mnie wymiana przegubu zewnętrznego (przy kole) i teraz, zakupiłem osłonę firmy LOBRO, ktora podobnież montowana jest w oryginale. Jednak mechanik jak ją zobaczył to odradził mi ją a polecił SKF'a takie, do których nie trzeba ściągać przegubu tylko jest jakieś specjalne narzędzie do tego i teraz.

Ta LOBRO jest taka twardawa jakby, nie typowo gumowa jak SKF'a. I pytanie, którą lepiej zamontować?

Opublikowano

Ja ostatnio u siebie też zmieniałem przegub i również wrzuciłem ta gumę firmy Lobro, narazie wszystko jest ok a to że trzeba ściągnąć przegub to chyba nie problem bo i tak będziesz go zmieniał ale może inni się wypowiedzą na ten temat


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano
  • Autor

No właśnie to nie taka do końca guma a bardziej plastik. Przegubu nie będę zmieniać, tylko osłonę.

Opublikowano

Lobro jest twardawy tak jak piszesz.

Sam znienialem juz kilka razy takie oslony bo poprostu se pekly.

Rozmawialem z kolesiem co robi to czesto i mowil a zeby dawac gumowane nie plastiko podobne.

W obu przypadkach musisz odkrecic przegub od kola i wtedy meka na aucie.

Nie da rady zrobic tego nie odkrecajac przegubu od kola.

Jak sam bedziesz robil to wygodniej jest odkrecic oske i zrobic to na stole.

Opublikowano

Ja w golfie zmieniałem i doradzono mi tą plastikową osłonę i co wymieniłem, po jakimś czasie patrzę ,a tam smar wyrzuca na zacisku na przegubie. Strasznie ciężko jest zacisnąć te plastiki.

Opublikowano
  • Autor

Mój mechanik ma takie coś
http://




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Opublikowano
2 godziny temu, Madern napisał:

Mój mechanik ma takie coś
http://

 

 


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

 

Niezłe to.

Opublikowano
No właśnie to nie taka do końca guma a bardziej plastik. Przegubu nie będę zmieniać, tylko osłonę.

[emoji23][emoji23]wyżej napisałeś że czeka Cię wymiana przegubu zewnetrznego więc tym się zasugerowałem, ogólnie każdy będzie miał odmienne zdanie narazie za dużo się nie wypowiem pojeżdżę na tej plastikowej obudowie i zobaczę wtedy może powiem coś więcej [emoji6]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Opublikowano
  • Autor
45 minut temu, brygadzista napisał:


emoji23.pngemoji23.pngwyżej napisałeś że czeka Cię wymiana przegubu zewnetrznego więc tym się zasugerowałem, ogólnie każdy będzie miał odmienne zdanie narazie za dużo się nie wypowiem pojeżdżę na tej plastikowej obudowie i zobaczę wtedy może powiem coś więcej emoji6.png


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

haha faktycznie, gafa, przepraszam, niedopatrzyłem.

W każdym razie zdecydowałem zwrócić się tą plastikową i spróbować gumową SKF'a

Opublikowano

To urządzenie jest do zakladania uniwersalnych osłon. Najlepiej założyć plastik tak jak oryginał. Ale żeby dobrze zacisnąć trzeba mieć specjalne szczypce i odpowiednie opaski.

Opublikowano
  • Autor
To urządzenie jest do zakladania uniwersalnych osłon. Najlepiej założyć plastik tak jak oryginał. Ale żeby dobrze zacisnąć trzeba mieć specjalne szczypce i odpowiednie opaski.

Sam już nie wiem co lepsze, wcześniej miałem gumowa i nie mam pojęcia kiedy była wymieniana, jak mam auto 2 lata to dopiero teraz poszła


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Opublikowano

Tak naprawde plastikowa czy gumowa nieistotne. Ważne zeby była dobrej jakości i przede wszystkim dobrze zamontowana.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.