Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

brygadzista

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez brygadzista

  1. Piękne wozidło podziwiam wkład pracy nie mówiąc o kasie
  2. brygadzista odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Napisz do dzika on Ci ogarnie ?
  3. brygadzista odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja ostatnio zmieniałem u siebie przednie amory 1BV i założyłem Sachs i jest ok wszystko siadło tak jak było przed...
  4. Pozdro dla kierownika ?
  5. Łooo matko co tu się wydarzyło ? Projekt mega tylko pozazdrościć ?
  6. Aaa no już widzę czyli na innym forum się dogadujecie ? oki zajrzę ?
  7. Witam, czy coś się jeszcze dzieje odnośnie spotów Puckich? pozdro
  8. brygadzista odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pytaj @dzik polecam
  9. Mi wycieraczka zatarła się bo przy zmianie ramion na te nowsze nie założyłem plastykowego kapturka który nachodzi na trzpień więc zwróćcie na to uwagę przy ponownym montażu.
  10. brygadzista odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Bierz lotkę z B7 wystarczy podciąć rogi przy świetle stopu i wszystko pasi bez problemu ?
  11. brygadzista odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Przepraszam że piszę tutaj ale temat odnośnie magla z servo jest zamknięty a może ktoś spotkał się z tematem przekaźnika od servo. Czym się różni przekaźnik z literką D a F? Czy obojętnie jaki można dać?
  12. Musisz delikatnie poodginać te boczne słupki i wtedy mocniej szarpnąć spróbuj od strony szyby pociągnąć powinno puścić Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  13. Takie 16” na 100% wchodzą Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  14. Sprawdź bezpieczniki 10, 20, 21 i 24 są od regulacji świateł i Mce Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  15. Ja u siebie dorabiałem...weź elektrodę o takiej samej średnicy drutu obstukaj i drut sobie wygnij na jakiejś rurce tak żeby pasowało na zaczepy w dekielku [emoji6] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  16. Ewidentnie wina leży gdzieś na kablach bo dziwne żeby oba przestały nagle grać, sprawdź bezpośrednio przy radiu czy tam nie ma jakieś przerwy. Jeżeli mówisz że sprawdziłeś przewody w gumie to możesz jeszcze np zrzucić boczek i zajrzeć czy wszystko jest ok przy samych wtyczkach Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  17. To Ty niezły akrobata jesteś jak tam rękę włożyłeś
  18. Jesteś pewny że masz w zderzaku belkę? Bo aż mi się nie chce wierzyć że te środkowe wymieniłeś bez ściągania zderzaka
  19. [emoji23][emoji23]wyżej napisałeś że czeka Cię wymiana przegubu zewnetrznego więc tym się zasugerowałem, ogólnie każdy będzie miał odmienne zdanie narazie za dużo się nie wypowiem pojeżdżę na tej plastikowej obudowie i zobaczę wtedy może powiem coś więcej [emoji6] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  20. brygadzista odpowiedział(a) na xVenum temat w Audi A4 B6/B7
    Wiem że jest jeden kolega na forum auditeam co zakłada te wyświetlacze i mega to wyglada o wiele lepiej nic vfiz można go również szukać tutaj https://www.facebook.com/Autoelektronika-VAG-346811659168796/ Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  21. Do czujników na narożnikach dojdziesz ręka one są w takich koszyczkach że odginasz wąsy i możesz wepchnąć go do środka odpinasz od wiązki i wyciągasz niestety do reszty czujników nie ma szans dojścia bo jest belka na zderzaku dlatego musisz zrzucić najlepiej cały zderzak. Jest jeszcze opcja że możesz mieć uszkodzoną tą daną wiązkę od czujnika ale to mało prawdopodobne więc tak jak koledzy wyżej napisali kup albo czujnik pod kolor albo obojętnie jaki i pomaluj sobie. Musisz również zwrócić uwagę na numer czujnika i jego literkę na końcu bo w zależności jaka jest literka to masz wtyczkę pod innym kątem. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  22. Dziwne że nie pokazywało błędu na vagu że poduszki się skończyły...mi pokazał się błąd zaworu poduszki. Poduszki są zalane olejem i jak olej wycieknie to właśnie do tego jest czujnik żeby pokazał że poduszka do wymiany dziwne że u Ciebie nie pokazało Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  23. brygadzista odpowiedział(a) na Marek9808 temat w Audi A4 B5
    Padł mikrostyk we wkładce gdzie przyciskasz żeby klapę otworzyć poszukaj na forum jest temat jak to ogarnąć Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.