Treść opublikowana przez brygadzista
-
A6C6 3.0 TDI V6 Quattro S-line Sedan Lift.....
Piękne wozidło podziwiam wkład pracy nie mówiąc o kasie
-
B6 DIVISION
Napisz do dzika on Ci ogarnie ?
-
B6 DIVISION
Ja ostatnio zmieniałem u siebie przednie amory 1BV i założyłem Sachs i jest ok wszystko siadło tak jak było przed...
-
Spotkania na drodze
-
[B6 AWX] Czarny sedan, work ongoing
Łooo matko co tu się wydarzyło ? Projekt mega tylko pozazdrościć ?
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
Aaa no już widzę czyli na innym forum się dogadujecie ? oki zajrzę ?
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
Witam, czy coś się jeszcze dzieje odnośnie spotów Puckich? pozdro
-
A4 B7 1.8T Silver#Black #S4 Body #RS4 #Pompei S5 #Static #MaxtonDesign
Piękne wozidło zazdraszczam ?
-
B6 DIVISION
Pytaj @dzik polecam
-
Naprawa zatartego mechanizmu wycieraczek przednich
Mi wycieraczka zatarła się bo przy zmianie ramion na te nowsze nie założyłem plastykowego kapturka który nachodzi na trzpień więc zwróćcie na to uwagę przy ponownym montażu.
-
[ALL B6] Skromne b6 |S-linex2,bi-xenon,pdc przód tył, rns-e led, kiera rs6 c6 mf, Bluetooth, spryskiwacze, hebel 320/288, lodówka, grzana kanapa, bose , pakiet światło, alarm...|
Piękny projekt jest od kogo podpatrywać ?
-
B6 DIVISION
Bierz lotkę z B7 wystarczy podciąć rogi przy świetle stopu i wszystko pasi bez problemu ?
-
B6 DIVISION
Przepraszam że piszę tutaj ale temat odnośnie magla z servo jest zamknięty a może ktoś spotkał się z tematem przekaźnika od servo. Czym się różni przekaźnik z literką D a F? Czy obojętnie jaki można dać?
-
Wymiana Tylnego Silniczka od Wycieraczki Pomoc
Musisz delikatnie poodginać te boczne słupki i wtedy mocniej szarpnąć spróbuj od strony szyby pociągnąć powinno puścić Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Swap zacisków na 320mm W A4 B6/B7
Takie 16” na 100% wchodzą Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Xenony Problem z samopoziomowaniem NIE czujniki
Sprawdź bezpieczniki 10, 20, 21 i 24 są od regulacji świateł i Mce Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Brak "sprężyny" w dekielku.
Ja u siebie dorabiałem...weź elektrodę o takiej samej średnicy drutu obstukaj i drut sobie wygnij na jakiejś rurce tak żeby pasowało na zaczepy w dekielku [emoji6] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Brak dźwięku w drzwiach od kierowcy
Ewidentnie wina leży gdzieś na kablach bo dziwne żeby oba przestały nagle grać, sprawdź bezpośrednio przy radiu czy tam nie ma jakieś przerwy. Jeżeli mówisz że sprawdziłeś przewody w gumie to możesz jeszcze np zrzucić boczek i zajrzeć czy wszystko jest ok przy samych wtyczkach Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Czujniki parkowania nie chodzą po
To Ty niezły akrobata jesteś jak tam rękę włożyłeś
-
Czujniki parkowania nie chodzą po
Jesteś pewny że masz w zderzaku belkę? Bo aż mi się nie chce wierzyć że te środkowe wymieniłeś bez ściągania zderzaka
-
Osłona przegubu twarda czy gumowa ?
[emoji23][emoji23]wyżej napisałeś że czeka Cię wymiana przegubu zewnetrznego więc tym się zasugerowałem, ogólnie każdy będzie miał odmienne zdanie narazie za dużo się nie wypowiem pojeżdżę na tej plastikowej obudowie i zobaczę wtedy może powiem coś więcej [emoji6] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Elegancki FIS :)
Wiem że jest jeden kolega na forum auditeam co zakłada te wyświetlacze i mega to wyglada o wiele lepiej nic vfiz można go również szukać tutaj https://www.facebook.com/Autoelektronika-VAG-346811659168796/ Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Czujniki parkowania nie chodzą po
Do czujników na narożnikach dojdziesz ręka one są w takich koszyczkach że odginasz wąsy i możesz wepchnąć go do środka odpinasz od wiązki i wyciągasz niestety do reszty czujników nie ma szans dojścia bo jest belka na zderzaku dlatego musisz zrzucić najlepiej cały zderzak. Jest jeszcze opcja że możesz mieć uszkodzoną tą daną wiązkę od czujnika ale to mało prawdopodobne więc tak jak koledzy wyżej napisali kup albo czujnik pod kolor albo obojętnie jaki i pomaluj sobie. Musisz również zwrócić uwagę na numer czujnika i jego literkę na końcu bo w zależności jaka jest literka to masz wtyczkę pod innym kątem. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Do czego służy czujnik poduszki pod silnik????
Dziwne że nie pokazywało błędu na vagu że poduszki się skończyły...mi pokazał się błąd zaworu poduszki. Poduszki są zalane olejem i jak olej wycieknie to właśnie do tego jest czujnik żeby pokazał że poduszka do wymiany dziwne że u Ciebie nie pokazało Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Klapa bagażnika
Padł mikrostyk we wkładce gdzie przyciskasz żeby klapę otworzyć poszukaj na forum jest temat jak to ogarnąć Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk