Lotka z drugiego zdjęcia jest najbliższym odwzorowaniem tej ori ale możesz też kupić lotke z B7 i podpinasz tylko rogi przy świetle stopu i pasuje idealnie. Ja kleiłem na klej do szyby i już długo trzyma bez problemu Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Sprawdź sobie wlepe w książce serwisowej bo jest taka rzecz jak elektryczna nagrzewnica i jeżeli masz włączony klimatronik cały czas a temperatura na zewnątrz jest poniżej 5 stopni to nagrzewnica się załącza i dogrzewa silnik może dlatego tak szybko robi się w aucie ciepło
Czy pdc działa? Ja miałem taki przypadek że jeden przewód się przerwał i nie można się było połączyć vagiem, po przejrzeniu i zlutowaniu przewodu wszystko wróciło do normy
Możesz dokupić moduły które będą pozwalały składać lustra z pilota, ja takie mam z tego co kojarzę to chyba jest na forum użytkownik kkam który sprzedawał