Treść opublikowana przez brygadzista
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum [emoji106] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj wśród maniaków Audi [emoji6] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Tutaj tylko się witamy, pytania zadawaj w odpowiednich do tego działach [emoji6][emoji106] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum [emoji6] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Kodowanie Przyuczenie Pilota od B7 w B6
Kup sobie od razu kluczyk z B7 najlepiej z końcówka Q albo K i jeżeli masz pin Imo do zakodowania to 5 min roboty Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Demontaż podszybia
Lekko podważ i pociągnij do siebie powinno wyjść jest wciśnięte Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Osłona przegubu twarda czy gumowa ?
Ja ostatnio u siebie też zmieniałem przegub i również wrzuciłem ta gumę firmy Lobro, narazie wszystko jest ok a to że trzeba ściągnąć przegub to chyba nie problem bo i tak będziesz go zmieniał ale może inni się wypowiedzą na ten temat Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Furka z wyglądu mega opisz coś więcej na jej temat [emoji6] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Czujniki parkowania nie chodzą po
Jeżeli przy wrzuceniu wstecznego piszczy długo i potem przestaje i nie działa pdc to najprawdopodobniej jeden z czujników jest uszkodzony tak jak kolega wyżej napisał na zapłonie wrzuć wsteczny i idź do tylu przyłóż do każdego czujnika ucho powinny cykać jak nie to będziesz wiedział który jest uszkodzony i trzeba je wymienić Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Problem z CLH
Sprawdź bezpiecznik nr 19, czy lustro wewnętrzne się ściemnia? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Tak jak mówisz było to chyba we Władku jak dobrze pamietam [emoji6] i napewno na gwincie byłeś bo na powietrze to nie wyglądało [emoji12] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum czterech pierścieni [emoji6] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum [emoji106] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Auto przekozak kiedyś je widziałem na Pomorzu...nie podobają mi się B7 ale zmieniam zdanie [emoji12] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
A6 C7 3.0 BiTDI S-line
Mega furka tylko pozazdrościć a kolor przy tej budzie mega kox [emoji106] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
S4 B8 dystanse
Dystans 15 mm chyba [emoji6] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
BMW M2 LCI - Goły szarak w węglu!
No Młody piękna bestia teraz przydało by się opić JD w 10 min [emoji6] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
nanoshield testował juz ktos?
Ja nakładaniem tylko na szyby nawet te boczne a na lakier nie próbowałem Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
nanoshield testował juz ktos?
Ja u siebie stosuje nano wycieraczkę firmy Autoland powiem Ci że efekt mega za niewielka kasę...nakładam 3 warstwy i starcza na około 10 tys nalotu [emoji106] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
8E MaPi 1.8TQ -> LC&HL&P'n'B & K03H & 525cc & Gwint & Fmic & Pompei S5 9J & Bix & Sline & Quattro Swap & VFIZ
Mega furmanka tylko pozazdrościć i Pompei robi robotę [emoji6]powodzonka w dalszych zmaganiach [emoji106] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7
To nie ledy tylko żarówki diodowe ale tak jak mówisz są pod 12 V Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
Mega ślicznotka no i to koło [emoji33] niby Rotor oklepany ale ma coś w sobie [emoji7] dalszej wytrwałości w rezaniu życzę [emoji106] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Lotka Tylnej Klapy AVANT
Ja bym laminatu nie wrzucał bo podobnie jest z listwami S4 że po malowaniu widać fale Bałtyku [emoji23] szkoda kasy a efekt mizerny Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
[ALL B6] Demontaż tapicerki przednich drzwi
Zakładanie musisz zacząć od góry tam jest taki wpust że wchodzi idealnie a dopiero potem dociskasz resztę tapicerki na plastykowych kółkach Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
B6 DIVISION
Zależy o jakim rozmiarze myślisz ale to nie są tanie rzeczy [emoji23] kumpel kupił ostatnio 19” w idealnym stanie z oponami za 5 koła Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk