Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

brygadzista

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez brygadzista

  1. Witamy na forum [emoji106] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  2. Witaj wśród maniaków Audi [emoji6] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  3. Tutaj tylko się witamy, pytania zadawaj w odpowiednich do tego działach [emoji6][emoji106] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  4. Witamy na forum [emoji6] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  5. Kup sobie od razu kluczyk z B7 najlepiej z końcówka Q albo K i jeżeli masz pin Imo do zakodowania to 5 min roboty Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  6. brygadzista odpowiedział(a) na TomeK_R temat w Audi A4 B8
    Lekko podważ i pociągnij do siebie powinno wyjść jest wciśnięte Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  7. Ja ostatnio u siebie też zmieniałem przegub i również wrzuciłem ta gumę firmy Lobro, narazie wszystko jest ok a to że trzeba ściągnąć przegub to chyba nie problem bo i tak będziesz go zmieniał ale może inni się wypowiedzą na ten temat Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  8. Furka z wyglądu mega opisz coś więcej na jej temat [emoji6] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  9. Jeżeli przy wrzuceniu wstecznego piszczy długo i potem przestaje i nie działa pdc to najprawdopodobniej jeden z czujników jest uszkodzony tak jak kolega wyżej napisał na zapłonie wrzuć wsteczny i idź do tylu przyłóż do każdego czujnika ucho powinny cykać jak nie to będziesz wiedział który jest uszkodzony i trzeba je wymienić Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  10. brygadzista odpowiedział(a) na Kerim001 temat w Audi A4 B7
    Sprawdź bezpiecznik nr 19, czy lustro wewnętrzne się ściemnia? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  11. Tak jak mówisz było to chyba we Władku jak dobrze pamietam [emoji6] i napewno na gwincie byłeś bo na powietrze to nie wyglądało [emoji12] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  12. Witaj na forum czterech pierścieni [emoji6] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  13. Witaj na forum [emoji106] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  14. Auto przekozak kiedyś je widziałem na Pomorzu...nie podobają mi się B7 ale zmieniam zdanie [emoji12] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  15. Mega furka tylko pozazdrościć a kolor przy tej budzie mega kox [emoji106] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  16. brygadzista odpowiedział(a) na _Andrzej_ temat w Audi A4 B8
    Dystans 15 mm chyba [emoji6] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  17. No Młody piękna bestia teraz przydało by się opić JD w 10 min [emoji6] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  18. Ja nakładaniem tylko na szyby nawet te boczne a na lakier nie próbowałem Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  19. Ja u siebie stosuje nano wycieraczkę firmy Autoland powiem Ci że efekt mega za niewielka kasę...nakładam 3 warstwy i starcza na około 10 tys nalotu [emoji106] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  20. Mega furmanka tylko pozazdrościć i Pompei robi robotę [emoji6]powodzonka w dalszych zmaganiach [emoji106] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  21. To nie ledy tylko żarówki diodowe ale tak jak mówisz są pod 12 V Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  22. Mega ślicznotka no i to koło [emoji33] niby Rotor oklepany ale ma coś w sobie [emoji7] dalszej wytrwałości w rezaniu życzę [emoji106] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  23. Ja bym laminatu nie wrzucał bo podobnie jest z listwami S4 że po malowaniu widać fale Bałtyku [emoji23] szkoda kasy a efekt mizerny Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  24. Zakładanie musisz zacząć od góry tam jest taki wpust że wchodzi idealnie a dopiero potem dociskasz resztę tapicerki na plastykowych kółkach Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  25. brygadzista odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Zależy o jakim rozmiarze myślisz ale to nie są tanie rzeczy [emoji23] kumpel kupił ostatnio 19” w idealnym stanie z oponami za 5 koła Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.