Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rotory do a4 b8 , jakie ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam . Chce kupić rotory oryginalne do a4 b8 lift s line. Sedan

Doradźcie czy 8.5 czy 9.0 cali 

Które będą lepiej wyglądały , tzn. Będą bardziej równo z błotnikami. Nie chce dawać żadnych dystansow bo czytałem tutaj w jakimś temacie ze są wibracje jeśli się zle dobierze czy coś w tym stylu . Wole kupić 9 cali , bo wg mnie mają et 33 a 8.5 cala mają et43

Nie jestem jakimś specjalista w tej dziedzinie ale te 9 cala chyba będą bardziej wystawać 

Może ktoś z was ma takie założone i się wypowie. Czytałem kilka tematów ale jedni mowia ze będą przycierac a ktoś inny znowu ze wchodzą bez problemu

Edytowane przez kris-07

Opublikowano

0c613e5769b6ed4cf0cb16359083e3d1.jpg

Tutaj moje 19x9 et33 zakładam w przyszłym tyg do B7, wiec tym bardziej wejdą do b8. Te z ET 43 są fabryczne z b8 ale też są mniej wklęsłe, nie prezentują się tak zjawiskowo jak z S5. Wrzucaj szersze. Ocieranie to kwestia dobrania opony, zawieszenia jakie masz.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano
  • Autor

A jak sprawdzic jakie mam zawieszenie?

Opublikowano
  • Autor

Dobra już mam. 1BV mam zawias .

Udało mi się pożyczyć felge 9 cali ale bez opony . Tak to wygląda . Z przodu trochę za mocno wystaje wg mnie

20180331_113904-1224x1632.jpg

20180331_114130-1224x1632.jpg

20180331_114152-1224x1632.jpg

20180331_114336-1224x1632.jpg

Opublikowano
  • Autor

A tył tak wygląda 

20180331_115436-1224x1632.jpg

20180331_115526-1224x1632.jpg

 

Edytowane przez kris-07

Opublikowano
  • Autor

A można założyć przód 8,5 cala a tył 9 cali? I przód et 43 a tył et 33 ?

Opublikowano

Jakie ET ma te 9 cali które założyłeś ?
Jezeli nie masz Quattro możesz założyć pol na pol, na olx chyba jest nawet taki komplet ładny.

to co na zdjęciach ma małe ET, ale i tak wydaje mi sie ze z dobra opona byłoby Ok


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano
  • Autor

Ta felga ma et 33

Podasz linka do tych felg na olx?

Opublikowano

Tak czy siak rotora et 33 bierz śmiało komplet przód i tył i wejdzie wszystko bardzo dobrze.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano
  • Autor
48 minut temu, HOLMATRO napisał:

Tak czy siak rotora et 33 bierz śmiało komplet przód i tył i wejdzie wszystko bardzo dobrze.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

A dał byś linka do tych felg co mówisz ze ładny komplet jest na olx ?

Opublikowano
2 godziny temu, kris-07 napisał:

A tył tak wygląda 

20180331_115436-1224x1632.jpg

20180331_115526-1224x1632.jpg

 

Blotniki drzwi i lusterka bedziesz mial na okraglo w blocie

Opublikowano
  • Autor
46 minut temu, quadral20004 napisał:

Blotniki drzwi i lusterka bedziesz mial na okraglo w blocie

W sumie też racja . Może kupie te 8.5 cala i najwyżej dam dystanse z tyłu aby. Tylko martwi mnie to że co niektórzy pisali ze maja dziwne wibracje 

Opublikowano
  • Autor

Może mi jeszcze ktoś podpowie bo nie wiem czy dobrze myślę . Jeśli te co założyłem maja et 33 a te 8.5 cala mają et43 to tak jakbym ten rant tej felgi ze zdjęc wsunal głębiej o 10 mm ? Tak to się liczy ?

Opublikowano

12da8d1ea38e64f9f27d145235893739.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Ja mam ori rotory 8.5j 19 et43 zawias eibach sportline i dystans 11mm wiec et32 i przy oponach 255 z tylu na progach zwalniajacych minimalnie ociera o srubke trzymajaca nadkole nic powaznego. Opona 245 zalatwila by sprawe. Obecnie zalozylem felgi 9.5j 19 et 38 na oponach 255 35 19 i jest wiekszy stretch naciagniecie i nic nie ociera.b7ad02fbe9b990f7b45ae06bab0e347b.jpgef9f13e427bce3d94191f39309349f44.jpgbe3cd7f6e9fbc87f1eacef55b6c02a76.jpg

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
W sumie też racja . Może kupie te 8.5 cala i najwyżej dam dystanse z tyłu aby. Tylko martwi mnie to że co niektórzy pisali ze maja dziwne wibracje 
Maja wibracje bo dystans jest bez pierscienia centrujacego. Przerabialem temat dystansow. I minimalny bezpieczny dystans z pierscieniem centrujacym do B8 to 11mm. Moj tata jest tokarzem i kombinowalismy bo B8 ma szerokie odsadzenie na piascie i mniejszego nie da rady zalozyc bo zerwie pierscien centrujacy.

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.