Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ADP] Silnik uruchamia się i gaśnie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam

mam taki problem

silnik zapala i gaśnie po dwóch sekundach, dopiero za 10-tym razem zaskoczy

ale zauważyłem że w okresie zimowym jest ok, pali za kazdym razem

gdy miałem auto na noc w ciepłym garażu, rano nie mogłem go zapalić

czy ssanie może mieć coś z tym wspólnego??

[ Komentarz dodany przez: pre_pl: 11-03-2007, 08:58 ]

nie pisz tego samego pytania w dwóch miejscach, stostuj punkt 2 regulaminu

Opublikowano

A immobilaizer jest dobrze zczytywany ?

Nie świeci się kontrolka po zapaleniu i zgaśniećiu ?

Opublikowano
Opublikowano

LPG czy nie?

Opublikowano
LPG czy nie?

A jak to się ma do immo?

Opublikowano

Do immo to sie nimo, ale adamek napisał, że jak zimno to ok, a jak cieplej to gorzej więc może przyczyna jest inna.

Opublikowano
a jak cieplej to gorzej więc może przyczyna jest inna.

Przyczyna może być inna ale nie odpala przecież na LPG

Poczekajmy niech napisze czy gaśnie mu ta kontrolka od immo

Pomarańczowa z symbolem autka i kluczyka

Opublikowano
może przyczyna jest inna.

nie sadze ;)

99% immo

Opublikowano
  • Autor

witam

LPG nie posiadam

kontrolki wszystkie gasną po uruchomieniu

imobilajzer raczej ok bo auto nie pali gdy jest ciepło i po całej nocy

gdy silnk jest rozgrzany takze pali za każdym razem

Opublikowano

A masz w ogóle lampkę od Immobilizera?? To taka lampka z kluczykiem i autkiem

Opublikowano
  • Autor

tak lampke mam pomarańczowa. zawsze gaśnie po uruchomieniu silnika

Opublikowano

Miałem ten sam problem, tylko, że moja a4 paliła za drugim razem. Za pierwszym od razu gasła a za drugim odpalała ale nie załączało się ssanie i chodził bardzo nierówno, dopiero po nagrzaniu było lepiej. Pomógł mi reset komputera, musiasz odłączyć akumulator na jakąś godzinkę, potem adaptacja przepustnicy vagiem, odpalasz auto - nic nie dotykaj aż nagrzeje się do 90*. W moim przypadku to zadziałało, możesz spróbować. Ale skoro tobie łapie za 10 razem tak jak piszesz to obstawiałbym pompke paliwa - też miałem taki problem, auto musiałem długo kręcić i odpalał po nocy dopiero za jakims 5 razem. Pompka nie trzymała ciśnienia i paliwo się cofało, po wymianie pompki wszystko OK.

Spróbuj najpierw zresetować kompa, jak to nie pomoże przypatrz się pompce paliwa.

Opublikowano
  • Autor

dzięki chłopaki jestem pod wrażeniem rozwiązłem problem który mnie męczył 6-mcy mój problem to immobilajzer tak jak pisaliście ale to dzięki wam udało mi sie go rozwiązać jestem tu nowy i widze ze warto było sie przyłączyć do klubu

po przekręceniu stacyjki pomarańczowa kotrolka zaczyna migać wtedy auto nie odpala

natomiast gdy po przekręceniu stacyjki kontrolka zgaśnie po paru sekundach auto zapala odrau

jeszcze raz dzieki myśle że następny problem też pomożecie mi rozwiązać ale to na hamulcach mam problem z abs

pozdrowienia dla wszystkich.

Opublikowano
rozwiązłem problem który mnie męczył 6-mcy mój problem to immobilajzer tak jak pisaliście

Cieszy nas to że mogliśmy pomóc :wink:

Opublikowano
tak jak pisaliście ale to dzięki wam udało mi sie go rozwiązać jestem tu nowy i widze ze warto było sie przyłączyć do klubu
Po to miedzy innymi jest forum aby poszerzac swoja wiedze, pomagac sobie i poznawac siebie i swoje :a4fan:
Opublikowano

U mnie problem jaest ten sam. Ale czxy to aby na pewno pomaga takie tylko odpiecie kabelków, przeczyszczenie i podpięcie spowrotem?

Opublikowano
Ale czxy to aby na pewno pomaga takie tylko odpiecie kabelków, przeczyszczenie i podpięcie spowrotem?

Jeżeli to immo to tak

Opublikowano

To moze coś dziwnego, ale u mnie ZAWSZE! immo był dobrze cyztany jak sie grot klucza przytknęło do jakiejkolwiek masy samochodu (śruba zawiasów drzwi or sth .. ;)

Opublikowano
  • Autor

mi pomogło w 100% jak narazie odpala za każdym razem

:a4fan:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.