Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Koła 19" A4 B7 Avant


VariaT1998

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam pewnien dylemat. Nieziemsko podobają mi się felgi Pompei, niestety orginały wychodzą tylko w wersji 19 cali (a podrobki nie wchodzą w grę). Pytanie moje takie, jak widzicie oponę o profilu 40 na takich felgach? Nie chce zeby na orginalnym zawieszeniu dobjało do błotnika czy cos. Prosze o konkretne odpowiedzi i cenne informacje w tym temacie tak by go wyczerpać. Z góry dziękuje i Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, JawoR36 napisał:

Jeśli masz ET ok to nic ci dobijać nie będzie.

B7 19stka na 40 nie będzie obijać i haczyc nigdzie? Myslalem ze max 235/35/19 w B7....
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździł ktos na takiej konfiguracji ? ma ktoś jakieś zdjęcia jak to wygląda? Et ok to znaczy takie żeby chowało się wewnątrz?  

Edytowane przez VariaT1998
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W B8 też jest oryginalny rozmiar na 19 cali 35 mm, ja dałem 40 mm i wszystko się spasowało ładnie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.05.2018 o 11:15, finhy napisał:

W B8 też jest oryginalny rozmiar na 19 cali 35 mm, ja dałem 40 mm i wszystko się spasowało ładnie 

35mm, 40mm? określasz w ten sposób profil opony ? wiesz ze profil opony to szerokośc opony w procentach ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W B7 przy 9 calach szerokości felgi i ET 33 max opona jaka wejdzie bez tarcia to 235/35. I też nie każda opona, bo szerokość opony w rzeczywistości różni się w zależności od producenta... Vredestein na pewno haczy, ja jeżdżę na Continentalach i zero problemów, wiem, że nie trą też Uniroyale i Dunlopy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karol masz rację mój błąd, zawsze myślałem ze to wysokość podana w mm, ale precyzując  "profil opony, czyli związek pomiędzy wysokością boku oraz szerokością przekroju opony. W naszym przykładzie wysokość boku stanowi 55% szerokości opony. Im mniejszy ten stosunek, tym niższy bok"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...