Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wysokie spalanie - przyczyna ?


Madern

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 20.07.2022 o 15:30, afroo. napisał:

Akurat czujnik Borsehung to część na pierwszy montaż i nawet kupując go bezpośrednio od producenta dostajesz produkt z numerem części oem.

Więc jakim cudem ten sam czujnik tej samej firmy z tym samym numerem wyczynia takie cuda?

To w końcu komputer będzie pokazywał mniej, czy realnie spalanie wyliczone z przejechanych kilometrów vs zatankowane paliwo będzie mniejsze?

To nie jest ten sam czujnik to są dwa różne czujniki. Żaden z tych oryginalnych czujników nie wstrzymał mi więcej jak do 20tys km. Wkurzało mnie to, wymieniłem na zamiennik i mniej pali paliwa. Silnik zupełnie inaczej pracuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, maseraati napisał:

To nie jest ten sam czujnik to są dwa różne czujniki. Żaden z tych oryginalnych czujników nie wstrzymał mi więcej jak do 20tys km. Wkurzało mnie to, wymieniłem na zamiennik i mniej pali paliwa. Silnik zupełnie inaczej pracuje. 

Z ciekawości podmieniłem czujnik bo miałem pod ręką nowy Borsehung. Zatankowałem do pełna, wyzerowałem spalanie i przejechałem jakieś 450km. Jakie mam wnioski? Zero zmiany, spalanie jakie było takie jest, praca silnika na obu czujnikach taka sama, błędów brak.

Miałeś zwyczajnie pecha i uwalony czujnik skoro u Ciebie taka nagła zmiana zaistniała. Natomiast jeśli ktoś ma ori sprawny czujnik, który nie wyrzuca błędów to nie odczuje żadnej poprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...