Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

FIS audi a4 b5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka. Ma ktos może namiary na kogoś uczciwego i dobrego kto wymienia/naprawia FIS w okolicach Cieszyn, Jastrzębie, Wodzisław, Rybnik?

 

Wysłane z mojego WAS-LX1A przy użyciu Tapatalka

 

 

Opublikowano

Jakby interesowało Cię załatwić to wysyłkowo to zapraszam

Opublikowano
  • Autor
Jakby interesowało Cię załatwić to wysyłkowo to zapraszam
Tylko dziwi mnie to że te linie są wyraźne świeci wyraznie ale nie wyświetla informacji tak jak by było cos odłączone może ktoś się już z tym spotkał? 851e7c5c77e91178a7e9a1b94c7cfd91.jpg5e2ca91976838b58fce38b9fd2c46208.jpg

Wysłane z mojego WAS-LX1A przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

To jest niestety przedlift i pewnie się taśma odkleiła. W tym liczniku fisa się nie wymienia

Opublikowano
  • Autor
To jest niestety przedlift i pewnie się taśma odkleiła. W tym liczniku fisa się nie wymienia
Czyli rozumiem że muszę kupić cały nowy licznik?

Wysłane z mojego WAS-LX1A przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor



Czyli rozumiem że muszę kupić cały nowy licznik?

Wysłane z mojego WAS-LX1A przy użyciu Tapatalka



Czy jest jeszcze jakaś deska ratunku?

Wysłane z mojego WAS-LX1A przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

I wydaje mi się że przedlift miały te fisy z kwadratami oddzielonymi w środku a ten jest pełny

Wysłane z mojego WAS-LX1A przy użyciu Tapatalka

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Cześć. Jeśli jeszcze aktualne i dalej poszukujesz kogoś na Śląsku, kto naprawia FIS-y w Audi, to w Żorach na Fabrycznej jest firma, która robi to na miejscu od ręki, tylko dobrze się wcześniej umówić, bo może być kolejka. Wyciągają, czekasz z godzinkę i masz. Pozdrawiam.

Opublikowano
  • Autor

Dzięki flopciu :) a wiesz może jak cenowo u nich mniej więcej to wychodzi?

Wysłane z mojego WAS-LX1A przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Nie wiem, ale podam Ci numer (604323247), to zadzwonisz. Ja u nich byłem, ale po rozebraniu licznika okazało się, że ktoś już w nim "grzebał" i trzeba wymienić jakąś kość. Próbowali dość długo, ale to nie był zwykły temat wyświetlacza. Powiem, że nie wzięli nawet złotówki, bo stwierdzili, że usterki nie usunęli. Uczciwi, sam przyznaj, gdzie dzisiaj za zerknięcie, podłączenie, czy coś - 50 złotych to norma.

Opublikowano
  • Autor

Masz rację bo teraz spotkać się z takim dobrym człowiekiem to rzadkość :) dzięki za numer będzie kasa to od razu dzwonię :)

Wysłane z mojego WAS-LX1A przy użyciu Tapatalka

  • 2 lata później...
Opublikowano
W dniu 9.05.2018 o 10:55, flopciu napisał:

Nie wiem, ale podam Ci numer (604323247), to zadzwonisz. Ja u nich byłem, ale po rozebraniu licznika okazało się, że ktoś już w nim "grzebał" i trzeba wymienić jakąś kość. Próbowali dość długo, ale to nie był zwykły temat wyświetlacza. Powiem, że nie wzięli nawet złotówki, bo stwierdzili, że usterki nie usunęli. Uczciwi, sam przyznaj, gdzie dzisiaj za zerknięcie, podłączenie, czy coś - 50 złotych to norma.

Wiem że temat sprzed 2 lat, ale piszę to dla potomnych. Dokładnie na fabrycznej 10A jest firma która zajmuję się "naprawą" liczników, otóż mój tak naprawili że ułamali WSZYSTKIE mocowania tej pleksy/szybki a usterki nie naprawili...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.