Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 b7 1.8t bfb opada wskazówka temperatury


mugolina

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od kilku dni mam problem z autem a mianowicie gdy np jadę rano i jest zimny silnik i pierwsze nagrzanie do 90 stopni to wskazówka mi opada na jakieś 70 stopni i za chwilę momentalnie znowu jest na 90 stopni. Gdy już trochę jeżdżę to wskazówka rzadko kiedy opadnie ale też się tak czasami zdarzy. Auto się nie grzeje. Co robic ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Termostat albo czujnik temp. Trzeba porównać wskazania licznika z tym co na vagu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz dopiero za dwa miesiące będę w Polsce :/ 

Ale nic chyba nie powinno się stać ? 

Najważniejsze że się nie gotuje. 

Tylko przeważnie rano jak pierwszy raz się zagrzeje to odpadnie a później rzadko kiedy spadnie a jeśli spadnie to znacznie mniej niż pierwszym razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autem trochę pojezdzilem i wygląda to tak. 

Gdy rano po przestanej nocy jadę auto zagrzeje się do 90 stopni po jakimś czasie  ( minuta, dwie) spadnie na jakieś 75 stopni. 

Później gdy jadę normalnie nic nie spada ale załóżmy jak jadę jakieś 130km/h znowu potrafi opasc ale np na 80 stopni. Jechałem później trasę 650 km i nic nie spadało. Mogę to jakos sprawdzić sam co to może być ? Bo nie mam możliwości jazdy do mechanika. A jakby bylo coś do wymiany to chciałbym już zamówić żeby w Polsce wymienić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...