Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowy Car Audio w B7 Avant


Lygrys

Rekomendowane odpowiedzi

Witam tak jak wyżej chciałbym wymienić w mojej A4 B7 cały audio system oprócz radia RNS-E! i chciałbym się dowiedzieć parę rzeczy.

Mianowicie do drzwi do przodu i tyłu chce włożyć HERTZ DSK 165 dwu drożny od separowany system czyli osobno głośniki i osobno tweetery cena około 350zl za komplet (Miał być Audio System M165EVO ,ale nie wydole z kasą ,1200zl za same głośniki ) czyli 700zl łącznie za Hertz ,moc ciągła 80w ,moc RMS 160w.

W miejsce ori suba poleci głośnik Hertz lub Audio System 20cm lub 25cm w indywidualnej zabudowie którą dopasuje mi znajomy audiofil Max 600w.

Oczywiście nowy sub będzie zasilany wzmakiem i tu pierwsze pytanie czy podłączyć wszystko pod ori wzmaka (nie BOSE) który może pójść z dymem ,czy poszukać jakiegoś lepszego ,mocniejszego? Sub ma mieć max 600w ,głośniki tylne i przednie łącznie około 600w czyli razem 1200w i wszystko podłączyc pod wzmak 1200 w lub 1400w najlepiej 6 kanałowy który będzie ciężko znaleść ,lub przednie głośniki pod radio jak w ori (jeśli radio je uciągnie) ,a tylne i suba pod wzmaka 4 kanałowego 1000w ,tył pod osobne kanały ,a wzmaka poprzez mostek. Co wy na to ? Podajcie odpowiedzi ,sugestie ,jak wy byście to zrobili ? 

Tak czytam po internetach i się zastanawiam czy by nie podpiąć tych hertz pod 4 kanałowy wzmacniacz ,a suba pod monoblock lub aktywnego suba kupić ,tylko się zastanawiam jak później z podłączeniem dwóch wzmacniaczy pod RNS-E.

 

Zapomniałem dodać ,że drzwi jak i komora na suba w bagażniku z prawej strony (ori miejsce) będzie wygłuszona matą butylową ,a plastikowe boczki pianką kauczukową.

Edytowane przez Lygrys
Edycja tekstu ,więcej informacji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...