Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Stan paliwa/nieprawdziwy


piotrwp4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, Jak można naprawić wskaźnik paliwa, zacznę może od tego że mój wskaźnik przekłamuje prawie o 1/4 baku tzn. rezerwa zaświeca sie jeśli wskaźnik dojdzie do pierwszej białej kreski, paliwa juz nie ma kiedy wskaźnik jest zaraz przed czerwonymi kreskami. Na forum znalazłem wiele wypowiedzi a to może pływak a może zwarcie jakieś ktoś nawet przesuwał wskaźnik palcem, wydaje mi sie ze w moim przypadku najprawdopodobniej wystarczy sam Vag tylko ja niebardzo sie orientuje jak mam to zrobić, wiem ze trzeba zmienić jakaś wartość czy cos takiego nie wiem czy na pełnym baku czy nie. Jak ktoś był by tak łaskawy i mógł mi pomoc to będę bardzo wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ile sie orientuje to VAGiem tutaj nic nie zdziałasz, zacznij od pływaka, na forum jest wątek jak się do tego zabrać, dział warsztat jeśli mnie pamięć nie myli, potem sie możesz zainteresować czujnikiem poziomu paliwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, znalazłem link o naprawie pływaka http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t19271.0.html;highlight=pływak więc zacznę od tego a potem zobaczymy.[br]Dopisany: 11 Luty 2009, 06:41_________________________________________________Niestety to nie plywak :wallbash:wydaje mi sie ze to jest zwiazane ze wskaznikiem, czy mozna go jakos wykalibrowac czy cos takiego???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem po czyszczeniu tej pytki co jest przymocowany do niej pływak zalałem za 10e to jest jakieś 12l a wskazówka nawet niedrgnela i dalej pali sie rezerwa. Może juz całkiem cos popsułem. :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...