Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi [A4 B5] AEB 1.8T Quattro Avant 19" 9J


Dominozx

Rekomendowane odpowiedzi

Długo tu nie zaglądałem ale w międzyczasie wpadały nowe upy do audi. Lampy pomalowane wewnątrz, założone kierunki USA, ledy zamiast zwykłych żarówek, chromy z grilla pomalowane plastidipem na czarny mat, czerwony pasek dla optyki, lampy tył przyciemnione specjalnym sprayem. Założone zawieszenie obniżające -40mm.Wideorejestrator który umiejscowiony jest tak ze go nie widać i nagrywa w porządnej rozdzielczości. Po kupnie padła maglownica, regeneracja z pompą wyniosła ponad 1400zl. Ostatnio kupiony nowy przepływomierz.  Niedługo zrobi się cieplej to wstawię więcej zdjęć na felgach 19" 9J rial. Zdjęcia nie sa wstawiane chronologicznie dlatego nie wszystkie rzeczy wymienione, będą na nich.

Ps. Niestety folia z bocznych przednich szyb zniknęła, w moim mieście policja tego nie lubi i przy pierwszej kontroli trzeba było zrywać.IMG_0707.JPGIMG_0708.JPGIMG_0668.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Logo na grillu mogłeś zostawić srebrne, jak dla mnie. Jakieś fotki wnętrza? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kto woli, może mi się zmieni. Fotki z wnętrza będą niedługo ale trzeba troszkę posprzątać. Dzisiaj wpadły nowe oponki 235/35/19. Za jakiś czas wezmę aparat i porobię dobre  zdjęcia tylko muszę znaleźć jakiś dobry hosting

Edytowane przez Dominozx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie opłacało ci sie bardziej znaleźć full fisa ? te zegary w srodkowym tunelu srednio wyglądaja a na full fis byś juz miał i temp oleju i voltomierz aku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zegarów ja nie wstawiałem. Kupiłem już z nimi. Ale masz racje z tym licznikiem, nawet ostatnio o tym myślałem ale temat jakoś wyleciał mi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego co za ledy wstawiałeś ? Może w soczewkę,jak tak to jakie jeśli można wiedzieć i jak świecą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...