Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi a4 b5 1.8t anb

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Chciałbym pochwalić się swoją audiczką.

Model b5 po lifcie. Silnik ANB skrzynia tiptronic EBU

Wyposażenie:

Alarm Audi, S-line, skórzana kierownica, gałka i ręczny, podłokietnik przód, Klimatronic, ksenon, PDC, ESP, pełny fis, elektryczne szyby przód, navi, radio Audi Concert, Alu 7x16 pięcioramienne, zabezpieczenie do kół, koło zapasowe aluminiowe, wnętrze błękit maritim a zluminiowymi wstawkami, elektrycznie regulowane podparcie lędźwiowe na przednich siedzeniach, regulacja wysokości przednich foteli, szyba przód z osłona przeciwsłoneczną, aluminiowe listwy progowe.

Dodatkowo zamontowane wkład Pipercross i ciemne lampy In.Pro

WP_20180330_18_04_37_Pro.jpg

WP_20180330_18_04_44_Pro.jpg

WP_20180330_18_05_04_Pro.jpg

WP_20180330_18_05_12_Pro.jpg

WP_20180330_18_06_00_Pro.jpg

WP_20180330_18_19_42_Pro.jpg

Opublikowano

Ładna a że tak zapytam gdzie masz te Navi ?

Opublikowano
4 minuty temu, BlackHazelAudi napisał:

Ładna a że tak zapytam gdzie masz te Navi ?

Myślę że obok ręcznego :)

Opublikowano

To tylko sterowanie a ekran?  Obawiam się że nie masz navi

Te sterowanie może być równie dobrze skonfigurowane z concertem

 

Opublikowano

Pewnie na FISie

Opublikowano

S-Line :wink: wszyscy zazdroszczą, że masz w B5

Fajny sedanik, 

 

Opublikowano
  • Autor

Navi na Fisie. Obecnie bezużyteczne...

Założone są też ciemne lampy od przedlifta

WP_20180412_14_08_52_Pro[1].jpg

Opublikowano

Lampy strzał w kolano jak dla mnie 

Opublikowano
  • Autor

A dla mnie idelanie są komponują. Musze tylko pozamieniać piny w kostce.

Opublikowano
15 minut temu, karol24 napisał:

Lampy strzał w kolano jak dla mnie 

Nie tylko dla Ciebie, bez obrazy dla autora oczywiście :)

Opublikowano
  • Autor

Większość zmienia lampy na polifty a ja zmieniłem na przedlifty ? I teraz jest prawie idealnie ?

Opublikowano

Wg mnie jeżeli już chciałeś  mieć lampy przedlift to powinny być one oem kolorowe anie czarne ale każdy ma swoje gusta i gusciki ;)

Opublikowano

lampy na minus, reszta fajna, może sprzedajesz lampy ? :D ja mam przedlifty oklejone na usa, ale polift zawsze świeższy :D 

Edytowane przez Hiper

Opublikowano
  • Autor

Chciałem ciemne, bo idealnie zgrywają się z kolorem.

Opublikowano

No jak wolisz, mogłeś kupić ciemne polifty, albo okleić tamte folią , twoje auto , ma się tobie podobać nie reszcie ludzi :thumbup1:image_db_960122[1].jpg

Ja osobiście wolę kontrast zamiast zgrać wszystko z kolorem auta :) 

Edytowane przez Hiper

Opublikowano

Filtr Pipercross mokry założyłeś?

Opublikowano
  • Autor
22 godziny temu, Hiper napisał:

No jak wolisz, mogłeś kupić ciemne polifty, albo okleić tamte folią , twoje auto , ma się tobie podobać nie reszcie ludzi :thumbup1:image_db_960122[1].jpg

Ja osobiście wolę kontrast zamiast zgrać wszystko z kolorem auta :) 

Nie podobają mi się ciemne polifty. Zdecydowanie ładniejsze są ciemne przedlifty

3 godziny temu, Maxero napisał:

Filtr Pipercross mokry założyłeś?

Tak

Opublikowano

No to uważaj ,bo możesz przepływomierz uszkodzić taki typ filtra nie za bardzo lubi się z nim. Oczywiście każdy robi jak uważa ,standardowy lepszy wystarcza na większą moc. Nie mówię o setupach 400+ ,bo tam jest inaczej.

Opublikowano
  • Autor
W dniu ‎16‎.‎04‎.‎2018 o 02:22, Maxero napisał:

No to uważaj ,bo możesz przepływomierz uszkodzić taki typ filtra nie za bardzo lubi się z nim. Oczywiście każdy robi jak uważa ,standardowy lepszy wystarcza na większą moc. Nie mówię o setupach 400+ ,bo tam jest inaczej.

Brat ma w TT już kilka lat taki filtr i nic się nie dzieje. Po za tym niby jak przepływka miałaby się uszkodzić przez ten filtr?

Opublikowano
W dniu 22.04.2018 o 07:37, schwarzu napisał:

Brat ma w TT już kilka lat taki filtr i nic się nie dzieje. Po za tym niby jak przepływka miałaby się uszkodzić przez ten filtr?

Przepływomierz ma drucik ,który przez mikro kropelki z mokrego filtra lecą na niego i z czasem zalepiają go przez co przestaje dobrze wskazywać lub w ogóle. Ja spotkałem się już z tak uszkodzoną przepływką i nie dało się jej odratować.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.