Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

AVG-Prośba o sprawdzenie logów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Mam problem otóż od kiedy zrobiło się na zewnątrz ciepło samochód zaczął drżeć bez żadnej przyczyny , czuć wibracje w środku na jałowym i czasami na każdym biegu jak jest wysoka temp na zewnątrz. Poduszki silnika wymieniane pod koniec roku 2017 na zamienniki oprócz poduszki pod skrzynią. Mam nadzieje że ktoś z logów coś odczyta. 



Dynamiczny:
Grupy 001, 003, 011: http://vaglogi.pl/log-003_011_001_KTmU6.html
Grupy 004, 007, 013: http://vaglogi.pl/log-004_007_013_0ox50l.html
Grupy 004, 008, 010: http://vaglogi.pl/log-004_008_010_k641415.html
Grupy 000, 001, 003: http://vaglogi.pl/log-000_001_003_1nmgZ0w.html
Grupy 000, 001, 004: http://vaglogi.pl/log-000_001_004_166t8t.html
Statyczny:
Grupy 001, 003, 011: http://vaglogi.pl/log-003_011_001_KTmU6.html
Grupy 004, 007, 013: http://vaglogi.pl/log-004_007_013_0ox50l.html
Grupy 004, 008, 010: http://vaglogi.pl/log-004_008_010_k641415.html
Grupy 000, 001, 003: http://vaglogi.pl/log-000_001_003_1nmgZ0w.html
Grupy 000, 001, 004: http://vaglogi.pl/log-000_001_004_166t8t.html

Raczej chyba poprawnie wrzuciłem logi 
Pozdrawiam

Opublikowano

Pomoże ktoś :hi:

Opublikowano

Po logach nic nie widac oprocz zrobionego chipa i wachniecia mocy kolo 2400 obr.Moze dwuma juz kleka.Dymi CI auto przy pelnym gazie??

Opublikowano
  • Autor
Po logach nic nie widac oprocz zrobionego chipa i wachniecia mocy kolo 2400 obr.Moze dwuma juz kleka.Dymi CI auto przy pelnym gazie??
No teraz zaczęło trochę bardziej dymic, o czym to świadczy?
Opublikowano

Dym na czarno oznacza malo powietrza w paliwie lub duzo paliwa do powietrza.Egr widze masz chyba wylaczony w mapie.Dosyc duze napiecie masz przy 2150 obr,moze przez to po czasie dwumas powiedzial papa.Program sam robiles?

Opublikowano
  • Autor
Dym na czarno oznacza malo powietrza w paliwie lub duzo paliwa do powietrza.Egr widze masz chyba wylaczony w mapie.Dosyc duze napiecie masz przy 2150 obr,moze przez to po czasie dwumas powiedzial papa.Program sam robiles?
Dwumas jest okey bo nic sie nie odzywa i nie czuć. A jak sprawdzic czy za duzo ppwietrza czy paliwa?
Opublikowano

Zrób jeszcze raz logi dynamiczne grup 01, 03, 07 i 011, ale każda grupa osobno, bo jak robi się kilka grup naraz to zapis jest co ~1s i mało widać.

Edytowane przez Tracer39

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.