Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

S4 B5 Avant 2001r. S4ntorinblau by Tasior

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
6 godzin temu, Grzesiek1985 napisał:

Zastanawiam się co wam daje większa tarcza 300mm z adapterem zostając przy seryjnym zacisku jak w takiej konfiguracji i tak klocek nie bierze po całości tarczy. Chyba tylko to że jest większa tarcza i 100% do lansu. Jeśli się mylę to mnie poprawcie ?

Nie mylisz się i wygląda to jak z d...y

Opublikowano
Teraz, Dev napisał:

Nie mylisz się i wygląda to jak z d...y

???? poprostu ktoś jedynie zarobi na adapterach Bo skuteczności żadnej 

Opublikowano
  • Autor

Na pewno nie będzie się tak męczyć tarcza.

Póki co zostaje jak jest. Zacisk z b6 jest ciężki do dostania, a na inne kombinacje już nie mam czasu i weny. 

Opublikowano
  • Autor

SID się postarał i zrobił mi niezłego Mikołaja :jerk:

Dotarły kolejne puzzle do tej układanki. 

2ec0f9cd8ed863f2med.jpg

Przy okazji nakładania wosku podmieniłem kierunkowskaz bo ktoś wcześniej nieźle przydziadował. Złamał zatrzask i złapał go na jakąś czarną masę.

 fddcb3f775fe7215med.jpg

Na koniec aktualne foto po częściowym odświeżeniu lakieru.

0f3fc4e6d240a9bdmed.jpg

Edytowane przez tasior87

Opublikowano

klocki Zimmermanna ?

prosze Cie...

Opublikowano
  • Autor

Aż taki dramat?

Opublikowano
6 minut temu, tasior87 napisał:

Aż taki dramat?

dramat ? nie.... ale smród niezły po dobrym hamowaniu, mogłes zapytac przed zakupem

daj Ferodo, Textara, Ate czy co tam chcesz

aaaaaa..... mam kpl zestaw 312mm na tyl z RS4 B5

tarcze w bardzo dobrym stanie, nowe klocki, zaciski z jarzmami po regeneracji, osłony po malowaniu proszkowym

przewody w stalowym oplocie i linki

Edytowane przez Dev

Opublikowano
  • Autor

No to przespałem trochę temat. Jakoś  nie obiło mi się o uszy, że klocki mają lipne.

Myślałem coś o ferrodo, a na Ate to się trochę ostatnio rozczarowałem. 

Opublikowano
12 godzin temu, Dev napisał:

dramat ? nie.... ale smród niezły po dobrym hamowaniu, mogłes zapytac przed zakupem

daj Ferodo, Textara, Ate czy co tam chcesz

aaaaaa..... mam kpl zestaw 312mm na tyl z RS4 B5

tarcze w bardzo dobrym stanie, nowe klocki, zaciski z jarzmami po regeneracji, osłony po malowaniu proszkowym

przewody w stalowym oplocie i linki

Podeślij cene za zestaw z rs4 b5 na pw.

Czekam na zdjęcia z montażu, spory hebel 360mm :D  

Edytowane przez EmilOOOO

Opublikowano
  • Autor
W dniu 9.12.2019 o 10:54, EmilOOOO napisał:

Czekam na zdjęcia z montażu, spory hebel 360mm :D  

Zacisk odbieram dzisiaj z malowania :)

Korci żeby to szybko założyć ale ciężko ostatnio z wolnym czasem.

Tarcza duża więc będzie ciekawie wypełniać wnętrze koła.

Miałem zabierać się osobiście również za wymianę magla ale w końcu zlecilem to mechaników. 

Opublikowano

IMG-20191003-WA0011.jpg

Opublikowano
  • Autor

Zwrotnica z a6, a tarcza z czego ? Z a7?

Edytowane przez tasior87

Opublikowano

To jest B6, zresztą to bez znaczenia, tarcza 360 mm z RS4 B5 a zacisk z pontona.

Masz osłony pod tarcze ?

Opublikowano
  • Autor

Ta tarcza nie ma grubości 32mm? 

Mam oslony z pontona. Poszły do malowania razem z zaciskiem.

Opublikowano
W dniu 8.12.2019 o 21:51, Dev napisał:

Witam kolege z rodzinnych stron nie aż tak daleko do TBG. Łukasz świetna sztuka widze że modzisz i działasz dobrze. Ostatni rok S4 B5 wiec widze i fotele te Recaro i wyposażona bardzo fajnie. Wiadome juz wiekowe to i trzeba troche zadbać. Hamulce dobry krok słyszałem że standard kalulce w s4 b5 nie należa do najlepszych. Dobry krok. Miałem poprzednie A8 D3 2010 i tam były właśnie takie zaciski jak zakładasz . W A8 dobrze sobie radziły i też miałem z tarczą Ziemmermann. Wiec w S4 ze swoją wagą będzie stawać dęba. Tylko zostanie tył wzmocnić tylko z drugiej strony czy to jest potrzebne ?

Ja tak samo ma S4 z 2000r. w UK, troche gorzej wyposażona i troche w gorszym stanie technicznym ale warunki atmosferyczne angielskie bardziej dojechalo życie moje S4. Ale warto ratować te auta i dbać o nie.

Mam do ciebie pytanie o czujniki cofania . Zakupiłem w pl całą wiązke z czujnikami i modułem . Na module mam wtyczke przychodząca z zasilaniem uciątą . Tylko nie wiem który kabelek do czego, tam pewnie jest głośniczek buzzer , zasilanie itd. Możesz mi pomóc zlokalizować co jest czym? albo jakieś dojście masz do schematów?

 

Opublikowano
  • Autor

Tak blisko to TBG też nie mam.

Z założenia miała to być końcówka produkcji z jak najlepszym wyposażeniem.

Jakimś orłem odnośnie czujników nie jestem, a schematu też nie posiadam. Miałem je seryjnie więc w temat się nie zagłębiałem. Jak będziesz potrzebował jakieś foto to mów. Popatrzę w aucie jak mam to u siebie zrobione. 

Mam nadzieję, że z hamulców będę zadowolony. Zaciski odebrane z malowania. Na chwilę obecną brak czasu na ich złożenie i założenie. 

e3d5cfc9f301dc55med.jpg

650e86ce39753623med.jpg

Auto ma już założony magiel z małym nalotem. Niestety w dalszym ciągu słychać jakieś stuki :/

d1351fcc9e55020emed.jpg

Podczas ustawiania geometrii przegladniete zostało całe zawieszenie. Padła decyzja o kompletnej wymianie zawiasu z przodu i z tylu. Szykuje mi się na święta grubsze posiedzenie w garażu.

Opublikowano
  • Autor

Ostatnie zakupy już leżą w garazu:

Kompletne zawieszenie przód 

0b5b07c1bcce4986med.jpg

Kompletne zawieszenie tył. Do całości brakuje mi jeszcze trzech śrub, których już nie idzie nawet dostać w ASO.

W końcu udało mi się wyrwać do garażu. 

15c1000ca2e5f9c3med.jpg

53e791b0c1731336med.jpg

Pozostały mi do ogarnięcia przewody hamulcowe na zaciskach i można działać kompleksowo z przodem. 

Edytowane przez tasior87

Opublikowano
53 minuty temu, tasior87 napisał:

Ostatnie zakupy już leżą w garazu:

Kompletne zawieszenie przód 

0b5b07c1bcce4986med.jpg

Kompletne zawieszenie tył. Do całości brakuje mi jeszcze trzech śrub, których już nie idzie nawet dostać w ASO.

W końcu udało mi się wyrwać do garażu. 

15c1000ca2e5f9c3med.jpg

53e791b0c1731336med.jpg

Pozostały mi do ogarnięcia przewody hamulcowe na zaciskach i można działać kompleksowo z przodem. 

Od czego masz tarcze ?

Opublikowano
  • Autor

360x34 z A8 D3 4.2 

Edytowane przez tasior87

Opublikowano
  • Autor
49 minut temu, Dev napisał:

Od czego masz tarcze ?

360x34 z A8 D3 4.2

Edytowane przez tasior87

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.