Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Całkowity demontaż haka


Endriu12394

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panów ,szanowne grono :hi:

Pacjent to a4 b6 w avancie 1.8t.

Chce się pozbyć haka całkowicie i moje pytanie brzmi ,do czego jest przymocowane mocowanie (masło maślane ,tak wiem) haka? Do belki?

I nie do końca wiem co zrobić ,czy uciąć po prostu to mocowanie gdzieś wyżej ,tak by nie było go widać ,czy jeżeli jest faktycznie przymocowany do belki to wymienić belkę?

I czy przy ewentualnej wymianie belki mam się kierować pojemnością ,nadwoziem (sedan/avant) oraz czy podwójny wydech ma jakiekolwiek znaczenie. 

Dziękuję i pozdrawiam . :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu chcesz demontować hak jeśli mogę spytać bo wiele ludzi dokłada a nie demontuje ? 

Jeśli chodzi o wygląd a masz Ori albo Westfalii to wystarczy za pomocą kluczyka odkręcić część roboczą wrzucić do piwnicy a kostkę wsuwa się do góry i nic nie widać :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Demontuje bo jak dotąd jeszcze przez dwa lata go nie użyłem ,a niedługo ma wpaść zderzak sline ,końcówki itp i tak trochę ten hak szpeci jak dla mnie.

Haka nie mam na kluczyk ,nie wiem nawet czy to jest ori czy jak to wygląda, samą "kulkę" z haka już mam zdjętą tylko zostało właśnie to mocowanie wystające spod zderzaka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko jeśli masz wbity hak w dowodzie a teraz go zdemontujesz możesz mieć problemy przy przeglądzie

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz rozumiem więc musisz mieć założony tzw. "Stały Hak" 

bez zdjęcia zderzaka chyba się nie obejdzie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...