Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Kilka pytań o felgi S-line

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Mam kilka pytan. Uprzedzam, że użyłem już opcji "Szukaj". Chodzi o Audi A4 B6 standardowe zawiasy, chce kupic do niej Aluski s-line 19". I teraz pytania:

1: Jakie beda najlepsze?: 8", 8,5" czy 9"?

2: Czy na wszystkie te felgi bedzie pasowac opona 235/35?

3: Jakie ET musiałyby miec poszczegolne felgi ktore wymienilem, aby przy max skrecie i przy 4-5 osobach nic nie tarlo? Beda dobre w ogole? Z gory dziekuje za odpowiedzi. Pozdrawiam

Opublikowano

naprawdę było ale napiszę...

optymalnie :

1.8,5

2.TAK

3.35-45

Opublikowano

Pomyśl jednak o lekkim obniżeniu bo na standardowym zawiasie 19" mogą średnio wyglądać.

Opublikowano

8 lub 8,5 J , 35-45 Et

Opublikowano

tak z ciekawości: będzie ktoś miał fotkę 18" lub 19" na standardowym zawieszeniu?

Opublikowano

3.35-45

Niet. 45 to max przy 17", przy 18"-19" ET musi byc mniejsze.

Opublikowano

Witam.

Nie chciałem zakładać nowego tematu, więc podepnę się tutaj.

Wiem, że temat był poruszany niejednokrotnie na forum, ale liczę na wyrozumiałość :)

Chcę kupić felgi i opony do A4 B6 Avant.

Myślałem o jakichś 17" i oponkach 225/45, bo wyczytalem, ze sa najodpowiedniejsze.

Jakie Et moze byc w tych felgach tak, aby nic nie tarło? A także czy mogę założyć oponki 235/45 i nic nie bedzie obcierało?

No i ile cali najlepiej jakby miały felgi? 7", 7,5" czy moze 8"?

Obecnie mam 205/55/R16 i standardowy zawias, więc gdy założę 17" to wypadałoby obnizac zawieszenie czy tez nie bedzie to konieczne?

Z góry dzięki

Opublikowano

W B6 po założeniu 17" aż tak źle nie jest jak w B5 na ori zawieszeniu. Ale ja bym jednak obniżył :tongue4: Z 235/45 nie powinieneś mieć problemów z obcieraniem. Co do szerokości felgi to jak chcesz 235 to pomyśl o 8" :wink4:

Opublikowano

tasior_m tylko jak dasz takie szerokie oponki to mógłbyś się nad chipsem zastanowić, bo osiągi raczej spadną przy Twoich 100KM :mysli:

Opublikowano

Zgadzam się z Cineksikiem. 100KM w B6 to wogóle kiepska sprawa. Jeszcze jak założysz szerokie opony to już całkiem :thumbdown:

Opublikowano

235 seryjnie wychodziło na 7,5'' i daje to bardzo dobre zabezpieczenie felgi.

Opublikowano

moja B6 jest po chipsie, obecnie 135KM, wiec nie powinno być dużego problemu przy szerszych kapciach

Opublikowano

To już lepiej, możesz spokojnie założyć 235 :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.