Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] [ALL B7] System BOSE 13 głośników z a6 2007 do a4 2006.


s600

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czy orientuje sie ktos co bedzie potrzebne do przebudowy standardowegosystemu audio 10 głosników + concert II w a4 b7 avant na system BOSE z Audi a6 c6 ? Chodzi mi glownie o dodatkowe kable i zmiane wtyczek oraz o to czy na tym radiu da sie to odpalic ?

Z gory dzieki za info :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli dobrze rozumiem chcesz zamontowac system z a6 do a4 ? wiekszosc niebedzie pasowała, ponadto a6 ma inna akustyke i w a4 mozebyc gorzej niz masz teraz, inne obudowy i uchwyty glośnikow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma byc jeszcze gorzej ?! Watpie. Po przsiadce z b6 sedna do b7 avant jestem lekko mowiac rozczarowany jakoscia dzwieku ! Byc moze ktos w poprzednim aucie zmienil glsosniki ze standardowych. Roznica jest kolosalna sluchajac tej samej plyty na tym samym radiu w prawie tym samym aucie.

Audio do wymiany na 100% , rozpatruje BOSE albo B&O z nowego a4/a5. Gdyby juz ktos zrobil cos takiego to czekam na wskazowki :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie ma się co bawić w takie kombinowanie, kup dobre radio Alpine, głośniki Dego lub z tej samej półki, zasil dobrymi wzmakami i sprzęt fabryczny się schowa co do dźwięku - koszta podobne a satysfakcja dużo większa no chyba, ze zależy Tobie na jakości fabrycznej a to raczej cieńko brzmi :)[br]Dopisany: 10 Luty 2009, 23:21_________________________________________________Dego lub TEC, właśnie sobie przypomniałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakosc fabryczna to mam teraz. Chyba nie uwazasz ze Bose i Bang & Olufsen "brzmi cienko" ?! No i usatysfakcjonowany bylbym wtedy gdyby mi sie udalo zamontowac cos takiego u siebie.

A nad czyms innym pomysle jak taka przerobka nie wypali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bang to Bang a Bose to Bose, są projektowane do danego modelu i nie powinno się przekładać z większego do mniejszego, a co do sprzętu after market jest więcej możliwości adaptacji i dźwięk będzie przynajmniej tak dobry jak nie lepszy, ja mam w swoim aucie Alpinę 9855R na fabrycznych głośnikach i dźwięk jest bez porównania lepszy od Bose i RNS_E, pytaj na spotach Poznańskich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko chcialbym pozostac przy radiu fabrycznym. Bardziej pasuje mi wizualnie no i jest podpiete pod telefon i sterowanie w kierownicy (z zamiennikami roznie bywa). Jak juz pisalem wczesniej w b6 na Concert II radzilo sobie o niebo lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

s600 ja na nie ori Alpinie mam sterowanie z kiery i BT a ori Concert 2 to szajs co do dźwięku, chcieć to móc pytanie ile to kosztuje hihih :) ja mam teraz korekcję czasu, zwrotnicę, 7 parametryczny korektor, zmianę koloru podświetlenia, zdejmowany panel, pilota i wyjście na Sub i 2 wzmaki itd itd, tu masz linka:

http://www.a4-klub.pl/smf/all_b7_alpine_9855r_w_b7_w_koncu_udalo_sie_zainstalowac-t49474.0.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...