Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi Concert III na chińskie radio Android 2 din, brak dźwięku


rolon

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim na ten majówkowy weekend! ;)
Z tej okazji właśnie zrobiłem sobie prezent i kupiłem auto, nikogo nie zaskoczę bo to znowu Audi tylko model nowsze czyli B7 z końcówki produkcji. Mam w nim zamontowane zwykłe radio Audi Concert III i do tego system BOSE. Chcę wstawić radio z mojej starej B6 tj. Android z dedykacją do A4 B6/B7 i tutaj pojawia się problem bo po podłączeniu w ogóle nie grają żadne głośniki. W B6 po podłączeniu grały tylko przednie i jakoś łatwiej było mi dojść w kabelkologi jak to ogarnąć żeby uruchomić tył. Natomiast tutaj głucha cisza, radio się włącza po kluczyku jak trzeba, na fisie są informacje ale głosu NIC. Dodam jeszcze że w B6 miałem zwykłe głośniki (nie BOSE). 
Koledzy pomożecie w tym temacie? Jakie kabelki idą do przepinowania? Jeśli to coś pomoże to wstawię tutaj rozpiskę pinó z mojego chińczyka i z kostki auta.
enjoy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Połowa sukcesu za mną. Udało mi się uruchomić wszystkie głośniki po przepinowaniu kabli z dużej kostki do małej i wszystko gra ale problem jest taki że po włączeniu zapłonu i radia słychać z głośników takie syczenie jak by było za bardzo podgłośnione. Po za tym na pierwszej kresce radio gra już dość głośno. Miał ktoś taki problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...