Skocz do zawartości
IGNOROWANY

nie rowna praca po 2 razie


cinekss

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

mam do was takie pytanie moze akurat kjtos mial taki przypadek  pale auto rano obrooty na zimnym cieplym wszytsko igla obroty nie faluja i moge jechac nawet 500km i nic sie niedzieje

poki auta nie zgasze jak auto zgasze i odpale to mi faluje na obrotach ciezko sie wkreca na obroty. I rano znow odpale  i wszytsko igła poki auta nie zgasze i odpale jeszcze raz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało Ci się rozwiązać problem?  Podbijam pytanie.  U mnie na początku ok,  później trasa 60 km  też ok  , parę postojów na światłach ok i później 2 minuty postoju i gaśnie,  jazda przed światłami wrzucenie na luz i znów gaśnie. Przeczyściłem przepustnice, adaptowałem odczekując tą minute przed zapłonem. Dzisiaj na zimnym po odpięciu przepływki równo chodzi , po wpięciu na chwile go zdusiło ale pracował nierówno.

Edytowane przez MM1311
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, MM1311 napisał:

Udało Ci się rozwiązać problem?  Podbijam pytanie.  U mnie na początku ok,  później trasa 60 km  też ok  , parę postojów na światłach ok i później 2 minuty postoju i gaśnie,  jazda przed światłami wrzucenie na luz i znów gaśnie. Przeczyściłem przepustnice, adaptowałem odczekując tą minute przed zapłonem. Dzisiaj na zimnym po odpięciu przepływki równo chodzi , po wpięciu na chwile go zdusiło ale pracował nierówno.

W takim razie spróbuj zmienić przepływomierz na inny ze sprawnego auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.05.2018 o 15:12, cinekss napisał:

Witam!

mam do was takie pytanie moze akurat kjtos mial taki przypadek  pale auto rano obrooty na zimnym cieplym wszytsko igla obroty nie faluja i moge jechac nawet 500km i nic sie niedzieje

poki auta nie zgasze jak auto zgasze i odpale to mi faluje na obrotach ciezko sie wkreca na obroty. I rano znow odpale  i wszytsko igła poki auta nie zgasze i odpale jeszcze raz 

Pasuje żebyś podpiął vcds i sprawdził jakie błędy wywala, może być coś z przepustnicą może być przepływomierz , sonda..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, k232 napisał:

Pasuje żebyś podpiął vcds i sprawdził jakie błędy wywala, może być coś z przepustnicą może być przepływomierz , sonda..

Jest błąd przepustnicy i sondy. Te jakieś środki do czyszczenia przepływki coś pomagają czy raczej  już trzeba się za nowym rozglądać?

 

Edytowane przez MM1311
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak masz błąd przepustnicy to ją wymień, mam na sprzedaż dobrą przepustnicę gdybyś chciał.

Skasuj wszystkie błędy i zobacz które wrócą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, k232 napisał:

To jak masz błąd przepustnicy to ją wymień, mam na sprzedaż dobrą przepustnicę gdybyś chciał.

Skasuj wszystkie błędy i zobacz które wrócą.

Przepływomierza* ( błąd się wkradł)  :)

Przed jazdą (60km) miał błąd przepływomierza i sondy ( nie zapisałem)

Dzisiaj na samym zapłonie błąd przepływomierza że za niskie napięcie a po odpaleniu że za wysokie.

 

nazimn.png

po starcie.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do Siebie kupiłem Ori używany przepływomierz i działa cały czas także Ty też musisz zmienić, możesz spróbować go psiknąć może coś się odblokuje.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.05.2018 o 01:34, k232 napisał:

Ja do Siebie kupiłem Ori używany przepływomierz i działa cały czas także Ty też musisz zmienić, możesz spróbować go psiknąć może coś się odblokuje.

Przeczyściłem . coś niby lepiej ale są dalej nieduże wahania( na zimnym). Chce sprawdzić multimetrem wtyczkę trzy pinową.   Wiesz może jakie są poprawne zakresy napięć dla sprawnego układu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia, nie przerabiałem tego tematu u Siebie : D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie temat dalej jest komp zero błędów przepustnica zaadaptowana wyczyszczona wsystkie przewody ktore byly zniszoczne powymieniane auto 3 4 dni idzie idalnie obroty nie skacza po 3 4 dniach auto odpale szarpie tak az trzepie budą wkreca sie normalnie na obroty nie ma problemu z przyspieszeniem komp zmieniany przekładane wszystko co moze i dalej jest problem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj podłączyć vaga i zaobserwuj sondę czy w któryś momentach przypadkiem się nie zacina. 

U mnie tak jest , jadę ileś tam km jest dobrze, odpalę ponownie i falują obroty , okazało się , że sonda w którymś momencie po prostu przestaje pracować na kilka sekund.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok bede patrzył tylko wiesz co jest najdziwniejsze ze jak auto mi nie rowno chodzi zgasze go dam w pozycji 1 kluczyk kontrolki sie swieca poczekam tak z 2 3 min odpale auto chodzi równo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może czujniki spalania stukowego coś chrzanią?

Albo może sterownik dostaje jakiś zły sygnał ..

Edytowane przez k232
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...