Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Bfb podnosi obroty i cofa/wypada zapłon na jałowym


Kris38

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , pobrykam sie z tym problemem juz dosc dlugo ;/ wymienione swiece, cewki byly podmnieniane , sprawdzona szczelnosc dolotu i auto na biegi jałowym łapie lewe obroty , tzn podnosi je czasem a pozniej wracaja po chwili do normy , w czasie pracy czy to na benzynie czy lpg potrafi nastać przerwa w pracy silnika czyli auto pracuje i jest przerwa takie pyk jakby wypadnie/cofanie zapłonu , nie mam juz pojecia co moze byc przyczyna chcem jeszcze poszukac problemu zanim oddam auto na zrobienie glowicy ...a czytalem ze niektorzy sie zdecydowali na remont glowicy a zaplony im dalej cofało.

Moż jakieś kanały w vag dla Was jeszcze sprawdzić :( 

oto logi

http://log.malonetuning.com/chart/232130#H8KLCAADIcOzWgIDbcKNQQrDgzAMBMO%2FwqLCswx1wpvDnxgfw5RGwrjChsOECsKyEsOSwr7CvnEMwqXChx53woZhQwDDpVk2diMZVTZAwo%2FCt8KIw7%2FDsMK1w6HCh8OMw7dcw5glwpV1wqnCgMKXDifDkcO8w6ZjIiQuwqxkDMOdwpTCjcOVwpzCicObHcOtwrkVwr3CoXF0wq8vAsONw6lpZ3LCvMO9wojDoHHCiAjDvlTCtMKaw5Rlw4rDlsKMH2LDvAAQQ0hCwr8AAAA%3D

http://log.malonetuning.com/chart/232131#H8KLCAABIcOzWgIDTcKLQQ7DgjAMBMO%2Fw6LCsy3CtVDDuEzClEPCoFbCsFTDosOKcVHDocO1wpBWQj3DrsOMTghww5fDp00KUzZdw6YKw5hFbHBSwpMPw78mQsOmw4LClsKcYTfDpcOFw6bDpEorwqVVWsKxN2kcw6nDvUdgwpIfwr4lwpXDvSDDggnDjzjDoAXCrxHCocOfDmlxwq3DsyTDnnw%2Fw4TDuAV1w6fDokLClwAAAA%3D%3D

http://log.malonetuning.com/chart/232132#H8KLCAABIcOzWgIDTcKMQQrDgzAMBMO%2FwqLCswQJTV8TfHBrw6EIUjvDiHJJw7vDusOEDsKUHndndsOnGcKew7nDtcKQw4QUNcOXwq0ADg5bwrlmwpUvwp8RIXJiw7XDhnDCkcO0ZjXCskw7w7ldw5rDosOaLBLCmMKCN1%2FDmFp5Q8OTw4rCjcO4EMOow7PCk0ElLsOWw49Ow7MPw4wDw55xcghjwofCvlouw5sqw71swpzCnDsAMU8nwo7CrQAAAA%3D%3D

Edytowane przez Kris38
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz wsadzony jakiś zamiennik zaworka jednokierunkowego odmy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten w  trójniku pod kolektorem? zmienialem go ale nie pamietam co wlozylem , na starym zaworku to samo sie działo co i na nowym

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz podmieniałeś? A stary był sprawny? :P Objawy pasują do tego zaworka w trójniku, a eżektor w jakim stanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ezektor wymieniłem tez , stary zawor pod kolektorem był dobry ;/ nie mam pomysłów i łudzę się żeby to chociaż nie głowica była. Korek wlewu oleju jak odkręcę to skacze wiec z odpowiedzeniem wszystko Oki No czasem go potrafi zassac jak odkręcę i położę na silniku .

 

Spróbować kupić w aso jeszcze oryginalny zaworek odmy pod kolektor i wymienić ? Ezektor brałem tez zamiennik i słychać jak powietrze idzie przez niego tak jakby syczy ale jest szczelny itd

 

W jakich grupach w Vag mogę sprawdzić cofanie zapłonu lub wypadanie ? 020 to cofanie tak ?

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...