Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

korekta

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

zawsze było i będzie to nie uniknięcia :disgust:

Opublikowano

*W PRZYPADKU ZMIANY STANU LICZNIKA KLIENT ZOBOWIĄZANY JEST DO POINFORMOWANIA O TYM FAKCIE STRONY (KUPUJĄCEGO, FIRMĘ UBEZPIECZENIOWA itp.)POD RYGOREM ODPOWIEDZIALNOŚCI CYWILNEJ LUB KARNEJ

to jest najlepsze :polew:

Opublikowano

zawsze cofali i zawsze będą cofać i sami nie wiewcie czy nie macie cofniętego przebiegu

Opublikowano
  • Autor

ja nie mam :kox: chyba ,że cofneli 7 lat temu w salonie:D

Opublikowano

ja nie mam :kox: chyba ,że cofneli 7 lat temu w salonie:D

też jest taka opcja :gwizdanie:

zawsze cofali i zawsze będą cofać i sami nie wiewcie czy nie macie cofniętego przebiegu

Ale za to jakie ładne teraz przebiegi mamy :rolleyes: większość poniżej 200 tyś :gwizdanie:

Opublikowano

Innymi słowy - samochody stoją i próchnieją :kox:

Opublikowano

ja nie mam :kox: chyba ,że cofnęli 7 lat temu w salonie:D

:hi:

Parkowałem swoje auto na parkingu strzeżonym Seata, pewnego dnia przyjechała porcja aut z Francji na lawetach, używki po 20-50 km, 3-4 dni pełnej mobilizacji serwisantów, montaż nowych zużywalnych materiałów wewnętrznych, polerka lakieru itp itd. i auto jako nówka sztuka trafiało do klienta.

..a więc nie znamy dnia ani godziny kiedy to serwis/salon zrobi nas w ciu*a :cool1:

pzdr.

Opublikowano

dlatego stan licznika jest w tej chwili chyba ostatania rzecza na ktora sie powinno zwracac uwage. jak kupowalem a4 to ogladalem taka jedna gdzie na liczniku bylo ze 165 000km (w ogloszeniu ponad 180 bylo :polew:)a skora nie kierownicy byla wytarta jakby ktos prowadzil w rekawiczkach z papieru sciernego. tak samo fotele. i do tego juz maloktory swiecacy pixel na FISie :decayed: moja :a4fan: ma przelatane 230 tyskow (przynajmniej wszystko na to wskazuje) a we wnetrzu praktycznie nie ma sladu :cool1:[br]Dopisany: 12 Luty 2009, 18:05_________________________________________________

ja nie mam :kox: chyba ,że cofnęli 7 lat temu w salonie:D

:hi:

Parkowałem swoje auto na parkingu strzeżonym Seata, pewnego dnia przyjechała porcja aut z Francji na lawetach, używki po 20-50 km, 3-4 dni pełnej mobilizacji serwisantów, montaż nowych zużywalnych materiałów wewnętrznych, polerka lakieru itp itd. i auto jako nówka sztuka trafiało do klienta.

..a więc nie znamy dnia ani godziny kiedy to serwis/salon zrobi nas w ciu*a :cool1:

pzdr.

ciekawa koncepcja musze przyznac. rozumiem ze potem kupowales tam seata i stad masz tą(tę??) wiedze, a wczesniej zagaladales do srodka na budziki zeby sprawdzic przebieg z jakim przyjechaly :mysli:

Opublikowano

Tylko że do takiego stanu rzeczy doprowadzili potencjalni kupcy. Skoro samochodu nie chcieli kupić bo był za duży przebieg na liczniku więc się znalazł na to sposób w postaci cofania :polew:

Opublikowano

dlatego stan licznika jest w tej chwili chyba ostatania rzecza na ktora sie powinno zwracac uwage. jak kupowalem a4 to ogladalem taka jedna gdzie na liczniku bylo ze 165 000km (w ogloszeniu ponad 180 bylo :polew:)a skora nie kierownicy byla wytarta jakby ktos prowadzil w rekawiczkach z papieru sciernego. tak samo fotele. i do tego juz maloktory swiecacy pixel na FISie :decayed: moja :a4fan: ma przelatane 230 tyskow (przynajmniej wszystko na to wskazuje) a we wnetrzu praktycznie nie ma sladu :cool1:[br]Dopisany: 12 Luty 2009, 18:05_________________________________________________

ja nie mam :kox: chyba ,że cofnęli 7 lat temu w salonie:D

:hi:

Parkowałem swoje auto na parkingu strzeżonym Seata, pewnego dnia przyjechała porcja aut z Francji na lawetach, używki po 20-50 km, 3-4 dni pełnej mobilizacji serwisantów, montaż nowych zużywalnych materiałów wewnętrznych, polerka lakieru itp itd. i auto jako nówka sztuka trafiało do klienta.

..a więc nie znamy dnia ani godziny kiedy to serwis/salon zrobi nas w ciu*a :cool1:

pzdr.

ciekawa koncepcja musze przyznac. rozumiem ze potem kupowales tam seata i stad masz tą(tę??) wiedze, a wczesniej zagaladales do srodka na budziki zeby sprawdzic przebieg z jakim przyjechaly :mysli:

Ciekawą to ty masz rozkmine, :mysli: ale musze Cie zmartwić, nie kupił bym seata nawet z rabatem 70 %, po drugie kierownik który prowadzi ten "salon/serwis" sam mi tlumaczył na czym to polega, ( ale niedowiarków nie będe przekonywał ) , po trzecie kumpel pracuje tam na myjni, chcesz wiedzieć coś jeszcze ? Ogólnie mam głęboko w :dziura: czy mi wierzysz :cool1:, dziele sie tym co wiem/widziałem, a nie slyszalem od kolegi tamtego kolegi mojej kolezanki.

koniec OT, bo ręce i inne kończyny opadają :gwizdanie:

pzdr. :notworthy:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.