Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Gaśnie na zimnym/szarpanie


Igor Słowiński

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,  Panowie wiem temat byl walkowany tysiace razy, ale kazdy przypadek troszke rozni sie od mojego. Do sedna,  komputer wywala check engine i zaczyna sie zabawa, tzn. Szarpanie na zimnym silniku ( nie da sie normalnie zmienic biegu) oraz gasnie jak jest zimny.  Na tablecie wyskakuja mi bledy zalaczone na obrazku. Po wykasowaniu ich problem znika od reki, tylko ze na jakis czas ( czasami 5 km, innym razem 80 km- nie ma reguly), gdy wskakuje ponownie "check" problem powraca. Prosze o jakies porady :). Zycze spokojnej niedzieli. Z gory dziekuje.

PS. Przepraszam za brak polskich znakow ;(

31530708_1534653796643832_5401274382377025536_n.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na sam początek sprawdź przepływomierz - odepnij kostkę i zobacz czy auto zachowuję się lepiej. Ja w ten sposób wyeliminowałem szarpaniem przy ruszaniu na zimnym silniku po zmianie przepływomierza na inny.  Widzę, że kolega ma ten sam symbol silnika co ja :)

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info. Pierwszy błąd wyskakuje ze względu na zamontowany gaz. A co do wypiecia przeplywki to gdzie szukać tej kostki masz moze jakieś foto ? Z góry dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepływomierz jest zaraz przy obudowie filtra powietrza, ba jest do niej przykręcony, a przy nim jest wtyczka. Odepnij ją na zgaszonym silniku i zobacz czy będzie jakaś różnica

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpisz sobie w google - przepływomierz powietrza, zobacz na obrazku jak ta część wygląda i szukaj pod maską.

Błędy mieszanki to masz źle ustawiony gaz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...