Skocz do zawartości
IGNOROWANY

1.9 TDI AHU 90 km i słynny błąd 575 pomóżcie bo nie ogarnę


marionozzo

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko zacznę od początku jadąc w trasie po raz pierwszy złapałem laga auto w trybie serwisowym ale zgasiłem odpaliłem i jest ok.  Teraz problem pojawia się ciągle na 3,4 i 5 biegu powyżej 3k obrotów na 1,2 jedzie do końca. Co do tej pory zrobiłem. Wymienione wszystkie przewody podciśnienia do n75, szczykawką kontrola pracy gruszki i sztangi jak zaciągam czyli robie podciśnienie sztanga pracuje aż do momentu upustu z zaworu wiec chyba ok.Na necie znalazłem dwa schematy podłączenia n75 po podłączeniu według drugiego schematu błąd nie wyskakuje ale mul od początku wiec jest tak jak było duł od zasilania turbo, bok dolot, góra gruszka. dziś zrobiłem logi dynamiczne dwóch grup 10 i 11 pierwszy raz :) . Czy zawór jest uszkodzony czy szukać przyczyny gdzie indziej. błąd jaki się pojawia to dokładnie ten 575 intake manifold pressure  17-00 control difference. 

Z góry dzięki  za pomoc pany i panewki.

LOG-01-010-xxx-xxx.csv

LOG-01-011-xxx-xxx.CSV

Edytowane przez marionozzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam zawór podmieniony przewody podciśnienia wymienione. Jazda próbna i znów notlauf przy około 3400 obrotów co jest nie tak macie jakieś pomysły??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robiłem test strzykawką 100ml założoną na gruszkę sztanga pięknie pracuje w pełnym zakresie przy podciśnieniu takim jakie wytwarza tłok strzykawki na samym jego końcu zawór upuszcza i sztanga wraca do początkowej pozycji więc chyba działa dobrze co tu jeszcze sprawdzić macie jakieś pomysły 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...