Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Stacja multimedialna 2 DIN - Android 7.1 - problem.


pawlo_SL

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Czy posiada ktoś w swojej B6/B7 stację multimedialną 2 DIN opartą o Androida 7.1 z prockiem 4-rdzeniowym i 2GB RAM ? Mam problem z tym radiem, po zainstalowaniu Yanosika na tym urządzeniu program nie odtwarza mi dźwięku na głośnikach. Komunikaty wyświetla jednak ze strony Yanosika jest całkowita cisza w głośnikach. Ustawienia powiadomień (wybór lektora etc.) na nic się zdają. Czy ktoś posiada taki problem ?

Ogólnie jak oceniacie to radio, jako funkcjonalność, szybkość działania, ew.problemy z nim związane, wkurzające drobnostki... ? Ja swoje kupiłem nowe na allegro, raz był wysłane na gwarancje bo ekran przestał działać (wypieła się tasiemka). Teraz zauważyłem że świruje mi potencjometr z gałki głośności, jak za szybko chcę ściszyć to potrafi mi jeszcze podgłośnić :D Na razie nie wysyłam. Nie potrafię też przesłać obrazu ze smartfona na radio.
Niestety nie widzę nigdzie tematu na forum o tym radiu. Ogólnie w porównaniu do RNS-D gra trochę gorzej, po pobraniu programów i zabawie z EQ zaczyna to jakoś grać (mam fabryczne BOSE)

 

Widzę że już pojawiło się radyjko w oparciu o Androida 8 i prockiem 8-rdzeniowym+4GB RAM i jestem ciekaw czy dałoby radę wgrać go na nasze urządzenie zamiast 7.1, oczywiście wiązałoby się to z przeszukiwaniami chinskich serwerów z oprogramowaniem. Nie ukrywam też że te 2GB RAM jest dla tego urządzenia za mało, przy załączonej muzyce, navi, obd scanner urządzenie zamula ? Rekompensuje za to nie ograniczone możliwości radia dzięki andridowi.

Dla niewtajemniczonych, temat o stacji:

8336a0fc4_qnqwwwr.jpg

 

Edytowane przez pawlo_SL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz może system Bose u siebie? bo chce zmienić oryginalne brzydkie radio na coś nowszego z bt... i nie wiem czy system bose podejdzie np z takim radiem jakie Ty masz...

Jeśli nie masz bose to jak oceniasz w ogóle dźwięk z tego radia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...