Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Lusterko fotochromatyczne co mi potrzeba?


Kristiano

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, 

chciałbym do mojej A4 założyć lusterko wewnętrzne wsteczne chromatyczne oraz zrobić automatyczne włączanie świateł po przekręceniu kluczyka (a może jeszcze coming home - w zależności od kosztów i trudności w wykonaniu). 

Samochód jest z 2002 roku. Obecnie mam zwykłe lusterko, zwykły włącznik świateł (bez pozycji auto).

W związku z tym, mam kilka pytań:

  • Czy jeśli obecnie mam zwykłe lusterko to muszę dokupować dodatkową wiązkę elektryczną czy np kostka jest "dociągnięta" w okolice oświetlenie wnętrza i po prostu niepodłączona? 
  • Jaki typ lusterka powinienem kupić - mam na myśli kod części...
  • Czy dużą przeróbką jest zamontowanie lusterka fotochromatycznego z czujnikiem zmierzchu i dokupienie włącznika świateł z funkcją "AUTO" oraz z funkcją coming home?  
  • Czy przy kupnie lusterka fotochrom z czujnikiem zmierzchu konieczne jest zmiana włącznika świateł na taki z funkcją AUTO? 
  • Jakie części (plus ich kody) potrzebuję dodatkowo? 

niestety w większości tematów na ten temat zdjęcia straciły ważność i nie są już wyświetlane... 

Chciałbym zrobić wszystko tak jak jest w oryginale. 

Czy do coming home potrzebuje coś więcej poza tym włącznikiem/przełącznikiem jak w załączniku 1? 

Proszę Was o pomoc, 

jak najlepiej wykonać taką operację? :) 

 

 

1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Kristiano napisał:

niestety w większości tematów na ten temat zdjęcia straciły ważność i nie są już wyświetlane... 

Napisz do autora tematu, który wstawiał zdjęcia, jak jest aktywny to powiedz mu, żeby je odświeżył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...